BDAR
gdpr

Jūsų asmens duomenų valdymas

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su slapukų naudojimo taisyklėmis.


​​​​​​​Iš nelegalių azartinių lošimų gauti pinigai atiteks valstybei

Data

2022 01 28

Įvertinimas
0
euro-1209783_960_720.jpg

Finansinių nusikaltimų tyrimo tarnyba (FNTT) paskelbė, jog ikiteisminio tyrimo metu konfiskuoti daugiau nei 422 tūkst. eurų bus pervesti į valstybės biudžetą, teismui pripažinus, kad pinigai gauti iš nelegalių azartinių lošimų.

Kaip rašoma FNTT pranešime, „Ikiteisminis tyrimas 2020 metais pradėtas gavus FNTT Pinigų plovimo prevencijos valdybos informaciją apie įtartiną piniginę operaciją – į lietuvio sąskaitą buvo pervesta neįprastai didelė pinigų suma. Tyrimą pradėję FNTT Kauno apygardos valdybos pareigūnai įtarė, kad Kauno miesto gyventojas galimai nusikalstamu būdu įgijo per 422 tūkst. eurų.

Atliekant tyrimą įtarta, kad šios lėšos buvo galimai įgytos žaidžiant nelegalius azartinius žaidimus vienai bendrovei priklausančiame internetiniame puslapyje. Ši bendrovė įtraukta į nelegalios lošimų veiklos vykdytojų sąrašą ir neturi Lošimų priežiūros tarnybos išduotos licencijos bei leidimo organizuoti nuotolinius lošimus Lietuvoje. Tokio leidimo neturinčios įmonės yra pripažįstamos lošimų veiklą organizuojančios nelegaliai.“

Visą pranešimą skaitykite FNTT svetainėje.

Lietuvoje azartinius lošimus leidžiama organizuoti tik turint Lošimų priežiūros tarnybos išduotą licenciją šiai veiklai vykdyti. Prieš nelegalios nuotolinių lošimų veiklos vykdytojus taikomos Lietuvos Respublikos azartinių lošimų įstatyme numatytos priemonės – nelegalios svetainės, kurioje vykdomi nelicencijuoti lošimai, domeno ir finansinių operacijų, susijusių su nelegalios lošimų veiklos vykdytojais, blokavimas. Nelegalios lošimų veiklos vykdytojų sąrašas skelbiamas Lošimų priežiūros tarnybos interneto svetainėje.

Lošimų priežiūros tarnyba taip pat atkreipia dėmesį, kad lošiantys nelegaliose nuotolinių lošimų svetainėse rizikuoja savo įmokėtais pinigais, o galimo ginčo atveju jų teisių ir interesų negina Lietuvos valstybes institucijos.