BDAR
gdpr

Jūsų asmens duomenų valdymas

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su slapukų naudojimo taisyklėmis.


Lošimų ir loterijų organizatoriai – apie mūsų veiklą

Data

2021 08 13

Įvertinimas
0
Anketa hook-76785_1280.jpg

2021 m. I pusmetį Lošimų priežiūros tarnyba prie Lietuvos Respublikos finansų ministerijos atliko azartinių lošimų ir loterijų organizatorių (toliau – ūkio subjektai) apklausą apie Lošimų priežiūros tarnybos veiklą.

2021 m. I pusmetį organizuotoje ūkio subjektų apklausoje dalyvavo 9 ūkio subjektai iš 18, kuriems buvo išsiųsta apklausos anketa, t. y. 50 % apklaustųjų. Pastebėtina, kad ankstesnių apklausų metu bendrovių aktyvumas buvo didesnis, t. y. 71 - 82 %, tad kviečiame visus būti aktyviems, vertinant mūsų veiklą, taip pat pasinaudoti dar viena galimybe išsakyti savo pastabas ir siūlymus.

Šios apklausos tikslas yra sužinoti, kaip prižiūrimos bendrovės vertina Lošimų priežiūros tarnybos darbą, jos teikiamas atskiras administracines paslaugas, sulaukti grįžtamojo ryšio iš ūkio subjektų, siekiant pagerinti Lošimų priežiūros tarnybos darbą bei patobulinti veiklos srities reglamentavimą. Apklausos metu gauti komentarai ir pasiūlymai dėl Lošimų priežiūros tarnybos veiklos gerinimo ar reglamentavimo tobulinimo pateikti įstaigos vadovybei. 

Dėkojame visiems, dalyvavusiems apklausoje ir prisidedantiems prie mūsų siekio tobulinti mūsų darbą ir teikiamas paslaugas. Kita apklausa planuojama 2021 m. gruodžio mėnesio pabaigoje.

Su ūkio subjektų apklausos, vykdytos 2021 m. I pusmetį, tikslais ir rezultatais galite susipažinti čia.

Mūsų interneto svetainėje taip pat galite susipažinti ir su ankstesnių ūkio subjektų apklausų rezultatais.