BDAR
gdpr

Jūsų asmens duomenų valdymas

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su slapukų naudojimo taisyklėmis.


Prašymų neleisti lošti pateikimas

Savanoriškas apsiribojimas nuo azartinių lošimų – kaip tą padaryti

2017 m. gegužės 1 d., įsigaliojus Lietuvos Respublikos azartinių lošimų įstatymo pakeitimui, asmenų prašymų neleisti lošti ir dalyvauti nuotoliniuose lošimuose (toliau – prašymai) pateikimas įgauna teisinę galią. Už asmenų, pateikusių prašymus, įleidimą į lošimų organizavimo vietas atsakingi tampa lošimų organizatoriai.

Tai reiškia, kad 2017m.  gegužės 1 d. keičiasi  galiojusi prašymų pateikimo tvarka ir savo veiklą pradės Apsiribojusių savo galimybę lošti asmenų registras (toliau – registras). Registro tvarkytoja yra Priežiūros tarnyba.

Asmenys, norintys apriboti savo galimybę lošti, nuo 2017 m. gegužės 1 d. Priežiūros tarnybai arba lošimų organizatoriui prašymą gali pateikti vienu iš šių būdų:

Elektroniniu būdu portale „Elektroniniai valdžios vartai“ (adresu https://www.epaslaugos.lt/portal/service/74420/13221?searchId=dc364005-8bed-4487-b267-56e67ed3d504) tiesiogiai prisijungus ir užpildžius nustatytos formos prašymą;

lošimų organizavimo vietoje, kur asmeniui bus suteikta galimybė prisijungti prie portalo „Elektroniniai valdžios vartai“;

tiesiogiai atvykus į Priežiūros tarnybą.*

*DĖMESIO

Asmenys, pageidaujantys pateikti prašymą Apribojusių savo galimybę lošti asmenų registrui arba konsultuotis dėl potraukio azartiniams lošimams, aptarnaujami Lošimų priežiūros tarnybos patalpose iš anksto paskambinus telefonu 8 5 233 6241, 8 609 66676 arba  elektroniniu paštu pagalba@lpt.lt bei suderinus atvykimo laiką su Lošimų priežiūros tarnybos konsultantu.

Lošimų organizatorius kiekvienoje apskrityje, kurioje jam yra išduotas leidimas, bent vienoje bet kurios rūšies lošimų organizavimo vietoje, kurioje jis vykdo veiklą, privalės sudaryti galimybę asmeniui prisijungti prie portalo „Elektroniniai valdžios vartai“. Jūsų patogumui pateikiamas Lošimo organizavimo vietų, kuriose priimami asmenų prašymai neleisti lošti, sąrašas.

Vilniaus mieste tiesiogiai atvykus asmenų prašymai bus priimami tik Priežiūros tarnyboje, adresu Ukmergės g. 222, Vilnius.

 Prašymų pateikimo būdas - lošimų organizatoriui ar Priežiūros tarnybai pateikiant užpildytą popierinę prašymo formą, nuo 2017 m. gegužės 1 d. nebegalioja.

DĖMESIO. Asmenų prašymai neleisti lošti, pateikti iki 2017 m. gegužės 1 d., nebegalioja. Asmenys, pageidaujantys apriboti savo galimybę lošti ir dalyvauti nuotoliniuose lošimuose, nuo 2017 m. gegužės 1 d. turi elektroniniu būdu portale „Elektroniniai valdžios vartai“ pateikti prašymus neleisti lošti aukščiau nurodytais būdais.

Su Prašymų neleisti lošti pateikimo instrukcija elektroniniu būdu portale ,,Elektroniniai valdžios vartai“ galima susipažinti čia.

Pažymos apie asmeniui taikomą / netaikomą apribojimą lošti gavimo instrukcija.

Dėl išsamesnės informacijos prašome kreiptis į Priežiūros tarnybos specialistus (telefono Nr. (8 5) 233 6247, (8 5) 233 6241, +370 609 66676 arba elektroniniu paštu pagalba@lpt.lt ).

Paskutinė atnaujinimo data: 2021-10-07