BDAR
gdpr

Jūsų asmens duomenų valdymas

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su slapukų naudojimo taisyklėmis.


​​​​​​​Už azartinių lošimų reklamos pažeidimus ir nuotolinio lošimo sutarčių sudarymą su užsienio piliečiais UAB ,,Amber Gaming“ skirtos baudos

Data

2022 01 03

Įvertinimas
0
LPT logo.jpg

Lošimų priežiūros tarnyba lošimų organizatoriui prekių ženklo ,,7Bet“ valdytojai UAB ,,Amber Gaming“ (toliau – bendrovė) už nustatytus azartinių lošimų reklamos pažeidimus skyrė 18 755 Eur baudą, o už nuotolinio lošimo sutarčių sudarymą su užsienio piliečiais – 12 705 Eur baudą.

Atlikusi patikrinimą Lošimų priežiūros tarnyba nustatė, kad bendrovė interneto svetainėje www.sofascore.com skelbė įvairaus turinio reklaminius skydelius, kuriuose šalia leidžiamos skelbti azartinių lošimų reklamos (prekės ženklo „7Bet“) buvo skelbiama ir papildoma informacija lietuvių ir anglų kalbomis ir tuo pažeidė Azartinių lošimų įstatymo 10 straipsnio 9 dalį ir 19 dalį. 

Patikrinimo metu taip pat nustatyta, kad bendrovė sudarė nuotolinio lošimo sutartis su 6 užsienio valstybių piliečiais, kurie nėra Lietuvos Respublikoje teritorijoje ir tuo pažeidė Azartinių lošimų įstatymo  20(1) straipsnio 1 dalį.

Bendrovė už padarytus pažeidimus yra įspėta apie galimą licencijos organizuoti totalizatorių sustabdymą bei įpareigota per nustatytą terminą pašalinti pažeidimus.

Lošimų priežiūros tarnybos priimami sprendimai nėra galutiniai bei gali būti skundžiami Lietuvos Respublikos administracinių bylų teisenos įstatymo nustatyta tvarka.

Galimus pažeidimus nagrinėja ir siūlymus sprendimui dėl baudos skyrimo ir jos dydžio nustatymo teikia Lošimų priežiūros tarnybos direktoriaus įsakymu sudaryta Patariamoji komisija sprendimui dėl baudos skyrimo ir jos dydžio nustatymo priimti.

Visus Patariamosios komisijos sprendimus galite rasti mūsų svetainėje.