BDAR

Jūsų asmens duomenų valdymas

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su slapukų naudojimo taisyklėmis.


UEFA EURO spėlionių žaidimo (varžyboslažybos.lt) organizavimas yra neteisėtas

Data

2021 06 10

Įvertinimas
2
football-ball-sport-soccer-50713.jpeg

Lošimų priežiūros tarnybos specialistai nustatė, kad žiniasklaidos priemonėse aktyviai reklamuojamas interneto svetainėje varzyboslazybos.lt organizuojamas „UEFA EURO spėlionių žaidimas“ (toliau – žaidimas) yra neteisėtas.

Žaidimą organizuoja UAB „Top Invest“, žaidimą remia lošimų organizatorius UAB „Top Sport“, reklamos tarpininkavimo paslaugą galimai teikia UAB BPN LT. Priežiūros tarnyba pažymi, kad toks žaidimas skatina dalyvauti organizuojamuose lošimuose, todėl jo organizavimas neteisėtas.

Spėlionių žaidimo interneto svetainėje pateikiamos aktyvios reklamos nuorodos su lošimo organizatoriaus prekės ženklu ir lošimo rūšimi, nukreipiama į lošimų organizatoriaus interneto svetainę, kur siūloma lažintis dėl tų pačių įvykių baigčių, laimėtojams siūlomi lošimo organizatoriaus įsteigti prizai.

Atkreipiame dėmesį, kad tokių spėlionių žaidimo organizavimas ne lošimo organizatoriaus interneto svetainėje skatina dalyvauti lošimuose ir yra draudžiamas pagal Lietuvos Respublikos azartinių lošimų įstatymo (toliau - ALĮ) 10 straipsnio 19 dalį. Be to, draudžiama ir spėlionių žaidimo reklama.

Žiniasklaidos priemonių atstovams rekomenduojame neprisidėti prie socialiai neatsakingų, nesąžiningų ir neteisėtų verslininkų veiksmų ir nutraukti žaidimo reklamą, visą su žaidimu susijusią informaciją pašalinti iš savo turimų informacijos skleidimo priemonių (socialinio tinklo paskyrų, interneto svetainių ir pan.).

Pažymime, kad už neteisėtos veiklos, įvertinus pažeidimų pobūdį, vykdymą atsakingi asmenys bus patraukti administracinėn atsakomybėn.

Už azartinių lošimų reklamos skelbimą bei skatinimą dalyvauti lošimuose už administracinį nusižengimą atsakingam fiziniam asmeniui yra numatyta administracinė atsakomybė, nustatyta Lietuvos Respublikos administracinių nusižengimų kodekso 134 straipsnio 4 ir 5 dalyse, bei pagal šio straipsnio 6 dalį privalomas administracinio nusižengimo padarymu gautų pajamų konfiskavimas.