BDAR
Close

Jūsų asmens duomenų valdymas

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su slapukų naudojimo taisyklėmis.


Skirta bauda UAB ,,Top Sport"

Data

2023 06 09

Įvertinimas
0
638_6c5b1b6925c270e2230ab4b6a34c4fec.jpg

Lošimų priežiūros tarnyba prie Lietuvos Respublikos finansų ministerijos (toliau – Priežiūros tarnyba) lošimų organizatoriui UAB „Top Sport“ (toliau – bendrovė) skyrė 15 000 Eur baudą už tai, kad bendrovė neužtikrino reikalavimo, kad nuotoliniuose lošimuose statomos sumos būtų įmokėtos ir lošimų organizatoriaus priimtos negrynaisiais pinigais iš lošėjams priklausančių mokėjimo sąskaitų į lošimų organizatoriaus mokėjimo sąskaitą.

Patikrinimo metu nustatyta, kad trečiasis asmuo prisijungęs prie dviejų lošėjų lošimo paskyrų, pasinaudodamas jam priklausančiomis mokėjimo kortelėmis, papildė lošėjų lošimo sąskaitas.  Bendrovė neužtikrino, kad trečiojo asmens atlikti mokėjimai jam priklausančiomis mokėjimo kortelėmis į dviejų lošėjų lošimo sąskaitas nebūtų priimti, tokiu būdu leido lošėjų lošimo sąskaitas papildyti jiems nepriklausančiomis mokėjimo kortelėmis ir tuo pažeidė Lietuvos Respublikos azartinių lošimų įstatymo ALĮ 205 straipsnio 1 dalies reikalavimą (nuotoliniuose lošimuose statomos sumos gali būti įmokėtos ir lošimų organizatoriaus priimtos negrynaisiais pinigais iš lošėjui priklausančios mokėjimo sąskaitos į lošimų organizatoriaus mokėjimo sąskaitą).

Priežiūros tarnybos priimami sprendimai nėra galutiniai bei gali būti skundžiami Lietuvos Respublikos administracinių bylų teisenos įstatymo nustatyta tvarka.

Galimus pažeidimus nagrinėja ir siūlymus sprendimui dėl baudos skyrimo ir jos dydžio nustatymo teikia Lošimų priežiūros tarnybos direktoriaus įsakymu sudaryta Patariamoji komisija sprendimui dėl baudos skyrimo ir jos dydžio nustatymo priimti.

Visus Patariamosios komisijos sprendimus galite rasti mūsų svetainėje.