BDAR
Close

Jūsų asmens duomenų valdymas

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su slapukų naudojimo taisyklėmis.


Skirta bauda UAB „Top Sport“

Data

2023 04 03

Įvertinimas
0
601_46b5d89b6b8aab5a349935ade956e391.jpg

Lošimų priežiūros tarnyba prie Lietuvos Respublikos finansų ministerijos (toliau – Priežiūros tarnyba) lošimų organizatoriui UAB „Top Sport“ (toliau – bendrovė) skyrė 15 000 Eur baudą už tai, kad bendrovė neužtikrino reikalavimo, kad nuotoliniuose lošimuose statomos sumos būtų įmokėtos ir lošimų organizatoriaus priimtos negrynaisiais pinigais iš lošėjui priklausančios mokėjimo sąskaitos į lošimų organizatoriaus mokėjimo sąskaitą.

Patikrinimo metu nustatyta, kad lošėjas, pasinaudodamas kitam asmeniui priklausančia mokėjimo kortele, atliko 14 965 eurų įmokas į savo lošimų sąskaitą. Bendrovė neužtikrino, kad lošėjo įmokos, atliktos iš kitam asmeniui priklausančios mokėjimo sąskaitos, nebūtų priimtos, leido lošėjui pasipildyti savo lošimo sąskaitą iš jam nepriklausančios mokėjimo sąskaitos, todėl bendrovė pažeidė Lietuvos Respublikos azartinių lošimų įstatymo ALĮ 205 straipsnio 1 dalies reikalavimą (nuotoliniuose lošimuose statomos sumos gali būti įmokėtos ir lošimų organizatoriaus priimtos negrynaisiais pinigais iš lošėjui priklausančios mokėjimo sąskaitos į lošimų organizatoriaus mokėjimo sąskaitą).

Priežiūros tarnybos priimami sprendimai nėra galutiniai bei gali būti skundžiami Lietuvos Respublikos administracinių bylų teisenos įstatymo nustatyta tvarka.

Galimus pažeidimus nagrinėja ir siūlymus sprendimui dėl baudos skyrimo ir jos dydžio nustatymo teikia Lošimų priežiūros tarnybos direktoriaus įsakymu sudaryta Patariamoji komisija sprendimui dėl baudos skyrimo ir jos dydžio nustatymo priimti.

Visus Patariamosios komisijos sprendimus galite rasti mūsų svetainėje.