BDAR
gdpr

Jūsų asmens duomenų valdymas

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su slapukų naudojimo taisyklėmis.


Skirta bauda UAB ,,Top Sport"

Data

2022 10 31

Įvertinimas
0
LPT logo.jpg

Lošimų priežiūros tarnyba prie Lietuvos Respublikos finansų ministerijos (toliau – Priežiūros tarnyba) lošimų organizatoriui UAB ,,Top Sport“ (toliau – bendrovė) skyrė 15 000 Eur baudą už tai, kad bendrovė sudarė Nuotolinio lošimo sutartį su asmeniu, kuris nebuvo Lietuvos Respublikoje teritorijoje, ir leido tokiam asmeniui dalyvauti bendrovės interneto svetainėje organizuojamuose nuotoliniuose lošimuose, ne trumpiau nei nuo 2022 m. gegužės 11 d. Tokiais savo veiksmais bendrovė pažeidė Lietuvos Respublikos azartinių lošimų įstatymo (toliau – ALĮ) 205 straipsnio 3 dalį, ALĮ 201 straipsnio 1 dalį, kadangi galimybė prisijungti internetu iš užsienio valstybės teritorijoje esančios įrangos ir lošti Lietuvos Respublikoje licenciją (leidimą) turinčio subjekto organizuojamuose nuotoliniuose lošimuose yra laikoma neteisėta lošimų organizatoriaus veikla.

Taip pat bendrovė įspėta apie galimą licencijos organizuoti lažybas galiojimo sustabdymą už konstatuotą pažeidimą ir įpareigota iki 2022 m. lapkričio 11 d. pažeidimą pašalinti.

Priežiūros tarnybos priimami sprendimai nėra galutiniai bei gali būti skundžiami Lietuvos Respublikos administracinių bylų teisenos įstatymo nustatyta tvarka.

Galimus pažeidimus nagrinėja ir siūlymus sprendimui dėl baudos skyrimo ir jos dydžio nustatymo teikia Lošimų priežiūros tarnybos direktoriaus įsakymu sudaryta Patariamoji komisija sprendimui dėl baudos skyrimo ir jos dydžio nustatymo priimti.

Visus Patariamosios komisijos sprendimus galite rasti mūsų svetainėje.