BDAR
gdpr

Jūsų asmens duomenų valdymas

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su slapukų naudojimo taisyklėmis.


Skirta bauda UAB ,,Top Sport"

Data

2022 09 26

Įvertinimas
0
LPT.jpg

Lošimų priežiūros tarnyba prie Lietuvos Respublikos finansų ministerijos (toliau – Priežiūros tarnyba) lošimų organizatoriui UAB „Top Sport“ (toliau – bendrovė) skyrė 15 000 Eur baudą už netinkamą skaitmeninio vaizdo įrašymo sistemos įrengimą bendrovės lažybų punktuose, esančiuose Taikos pr. 66A-2, Klaipėdoje ir H. Manto g. 42, Klaipėdoje. Patikrinimo metu nustatyta, kad bendrovės pateiktame vaizdo įraše, fiksuojančiame įeinančius asmenis į lažybų punktą, adresu Taikos pr. 66A-2, Klaipėda, įeinančių asmenų vaizdas yra neryškus, asmenų veido bruožai susilieję, taip pat bendrovės lažybų punktų, adresu Taikos pr. 66A-2, Klaipėda ir H. Manto g. 42, Klaipėda, vaizdo įrašuose, fiksuojančiuose lažybų punkto kasą, vaizdas pateikiamas taip, kad ne visada matosi, kokia pinigų suma yra priimama ir / ar išmokama, dalies veiksmų su pinigais nesimato, todėl bendrovė pažeidė Lietuvos Respublikos azartinių lošimų įstatymo 15 straipsnio 3 dalies reikalavimą (vaizdo įrašuose privalo aiškiai matytis į lažybų punktą įeinantys asmenys, lošėjų, lažybų tarpininkų, atliekančių operacijas su pinigais, veiksmai).

Priežiūros tarnybos priimami sprendimai nėra galutiniai bei gali būti skundžiami Lietuvos Respublikos administracinių bylų teisenos įstatymo nustatyta tvarka.

Galimus pažeidimus nagrinėja ir siūlymus sprendimui dėl baudos skyrimo ir jos dydžio nustatymo teikia Lošimų priežiūros tarnybos direktoriaus įsakymu sudaryta Patariamoji komisija sprendimui dėl baudos skyrimo ir jos dydžio nustatymo priimti.

Visus Patariamosios komisijos sprendimus galite rasti mūsų svetainėje.