BDAR
gdpr

Jūsų asmens duomenų valdymas

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su slapukų naudojimo taisyklėmis.


Skirta bauda ,,Lošimų strateginė grupė“, UAB

Data

2022 08 01

Įvertinimas
0
LPT logo.jpg

Lošimų priežiūros tarnyba prie Lietuvos Respublikos finansų ministerijos (toliau – Priežiūros tarnyba) lošimų organizatoriui ,,Lošimų strateginė grupė“ UAB (toliau – bendrovė) skyrė 25 000 Eur baudą už tai, kad bendrovė 2022 m. vasario 10 d. el. būdu dešimčiai tūkstančių keturiems šimtams trisdešimčiai klientų (10 430) išsiuntė naujienlaiškį pavadinimu „Žaidimas Vulkano turtai“. Minėtame naujienlaiškyje buvo skelbiama informacija (Betsafe geriausia sporto lažybų svetainė 2020, pateiktos žaidimo „Volcano Weath“ ypatybės, „Susisiek“, „Pamiršau slaptažodį“ ir kt.), kuri skatino dalyvauti lošimuose, todėl buvo pažeista ALĮ 10 straipsnio 19 dalis, kurioje nustatytas draudimas skatinti dalyvauti lošimuose.

Konstatuota, kad iš naujienlaiškio turinio akivaizdžiai matyti, kad naujienlaiškio tikslas – atkreipti dėmesį į lošimų organizatoriaus pasiūlą, pateikiant aprašomo žaidimo ,,Volcano Wealth“ ypatumus, tokius, kaip lošimo būgnų skaičių, nemokamus sukimus, grąžos žaidėjui procentą ir pan. Taip pat naujienlaiškiu siekta atkreipti dėmesį į bendrovės patikimumą.

Priežiūros tarnybos priimami sprendimai nėra galutiniai bei gali būti skundžiami Lietuvos Respublikos administracinių bylų teisenos įstatymo nustatyta tvarka.

Galimus pažeidimus nagrinėja ir siūlymus sprendimui dėl baudos skyrimo ir jos dydžio nustatymo teikia Lošimų priežiūros tarnybos direktoriaus įsakymu sudaryta Patariamoji komisija sprendimui dėl baudos skyrimo ir jos dydžio nustatymo priimti.

Visus Patariamosios komisijos sprendimus galite rasti mūsų svetainėje.