BDAR

Jūsų asmens duomenų valdymas

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su slapukų naudojimo taisyklėmis.


Seimas uždraudė bet kokia forma skatinti lošti

Data

2021 05 20

Įvertinimas
1
LRS seimo foto_SeimoKancNuotraukos_DzGB_4..jpg

Seimas priėmė Azartinių lošimų įstatymo pataisas (projektas Nr. XIVP-392(2), kuriomis nuo liepos 1 d. nutarta uždrausti skatinti dalyvauti lošimuose bet kuria forma. Pagal priimtus pakeitimus, šalyje bus draudžiama skatinti dalyvauti lošimuose bet kuria forma ir bet kokiomis priemonėmis skleisti informaciją ar atlikti įtikinėjimo veiksmus, įskaitant paties lošimo organizatoriaus organizuojamus specialius renginius, bandomuosius lošimus, akcijas, nuolaidas, dovanas ir panašaus pobūdžio skatinamąsias priemones, skatinančius dalyvauti lošimuose ar nuotoliniuose lošimuose.

Visą pranešimą galite rasti Lietuvos Respublikos Seimo puslapyje: Seimas uždraudė bet kokia forma skatinti lošti - Naujienos (lrs.lt)