BDAR
gdpr

Jūsų asmens duomenų valdymas

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su slapukų naudojimo taisyklėmis.


Renginyje - pasaulį keičiantys technologiniai sprendimai, sukurti Lietuvoje

Data

2021 07 12

Įvertinimas
1
GOVTECH DEMO DAY (3.0) FB cover.png

Bendradarbiaudami su „GovTech laboratorija“, š. m. liepos 27 d. kviečiame sudalyvauti „GovTech Demo Day“ virtualiame renginyje ir išgirsti apie pasaulį keičiančius technologinius sprendimus, sukurtus Lietuvoje.

Renginio metu bus pristatytas iššūkį, kurį Lošimų priežiūros tarnyba nusprendė išspręsti inovatyviai - tą mums padės padaryti „Codami“ komanda - MB „Kodo technologijos“, kurie papasakos apie kuriamą sprendimą, padėsiantį užtikrinti, kad nelegaliai veikiančios nuotolinių lošimų svetainės nebūtų prieinamos Lietuvoje, t. y. automatizuoti nelegalios nuotolinių lošimų veiklos vykdytojų paiešką internete.

Taip bus siekiama apsaugoti lošėjus nuo nelegalios pasiūlos, o lošimų organizatorius – nuo nelegalios ir nesąžiningos konkurencijos, kurios sąlygomis veikia licencijos Lietuvoje neturintys, mokesčių valstybei nemokantys subjektai. Inovatyviu būdu, pasitelkiant šiuolaikines technologijas ir startuolių iniciatyvas, bus siekiama įgyvendinti priemones prieš nelegalios nuotolinių lošimų veiklos vykdytojus.

Pažymėtina, kad Lošimų priežiūros tarnyba yra pradininkė ir šiuo metu lyderė blokuojant nelegalų interneto turinį Lietuvoje – buvome pirmoji institucija Lietuvoje, pradėjusi blokuoti nelegalias lošimų svetaines, jos pavyzdžiu vėliau blokavimą pradėjo kitos institucijos.

Renginio metu bus pristatyti ir kiti naujausi #GovTech sprendimai, bus galima pasiklausyti įdomių diskusijų bei užduoti rūpimus klausimus!

Į renginį registruotis galima čia: https://bit.ly/GovTechDemoDay3