BDAR
gdpr

Jūsų asmens duomenų valdymas

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su slapukų naudojimo taisyklėmis.


​​​​​​​Prisidedame prie korupcijai atsparios aplinkos kūrimo

Data

2022 11 17

Įvertinimas
0
Skaidrumas .jpg

Š. m. lapkričio 15 d. Lošimų priežiūros tarnybos atstovas dalyvavo iniciatyvos „Skaidrumo akademija“ nuotoliniame renginyje „Rizikų valdymas: galimybės kuriant korupcijai atsparią aplinką“. Renginys buvo skirtas viešojo sektoriaus subjektų atstovams, atsakingiems už rizikų valdymą ir korupcijai atsparios aplinkos kūrimą savo įstaigose.

Renginio metu pranešėjai pristatė rizikų valdymo ypatumus, dalijosi gerąja patirtimi, praktiniais pavyzdžiais.

Specialiųjų tyrimų tarnybos Korupcijos prevencijos valdybos atstovas pristatė naująjį korupcijos pasireiškimo tikimybės nustatymo modelį, kuris, kaip tikimasi, padės identifikuoti, įvertinti ir eliminuoti didžiausią neigiamą poveikį viešojo sektoriaus subjekto veiklai turinčias korupcijos rizikas (anksčiau galiojusios rekomendacijos dėl korupcijos pasireiškimo tikimybės nustatymo buvo pakeistos STT direktoriaus įsakymu). 

Renginio metu savo gerąja patirtimi rizikų valdymo ir korupcijos prevencijos srityje dalinosi ir pranešimus skaitė AB „Litgrid“, AB „Lietuvos radijo ir televizijos centras“, VĮ „Registrų centras atstovai“.

Renginio dalyviai diskusijose aptarė praktinius rizikos valdymo metodikos įgyvendinimo klausimus, pritarė tam, kad, kuriant korupcijai atsparią aplinką, turi būti užtikrintas procesų skaidrumas bei viešumas. išsakė pageidavimus ir poreikius dėl tolimesnio bendradarbiavimo keičiantis gerąja praktika, analizuojant metodikas, keliant atsakingų specialistų kompetenciją rizikų valdymo srityje bei įtraukiant konkrečių specifinių sričių specialistus į šiuos procesus.

Išsamiau apie vykusį renginį - „Skaidrumo akademija“ pranešime.