BDAR

Jūsų asmens duomenų valdymas

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su slapukų naudojimo taisyklėmis.


Policijos sistemos psichologams – apie probleminius lošimus

Data

2021 06 03

Įvertinimas
0
igromania-1894847_960_720.jpg

Š. m. birželio 2 d. Lošimų priežiūros tarnybos prie Lietuvos Respublikos finansų ministerijos psichologas Olegas Mackevič nuotoliniu būdu vedė mokymus probleminio lošimo tema policijos sistemos psichologams.

Mokymai organizuoti siekiant stiprinti policijos sistemos psichologų žinias dirbant su asmenimis, priklausomais nuo lošimų didinant informuotumą probleminio lošimo tema.

„Lietuvos policijos psichologai dėkingi už bendradarbiavimą ir galimybę išklausyti naudingą ir įdomią paskaitą apie probleminį lošimą. Paskaitos metu išgirdome daug praktinių patarimų bei įžvalgų, taip pat sužinojome su kokiomis situacijomis kolegos psichologai susiduria savo darbe dirbant priklausomybių srityje, kokių sprendimo būdų galima imtis. Gauta informacija ir naujos žinios bus labai naudingos mūsų darbe. Dėkojame lektoriui Olegui!” – įspūdžiais po mokymų dalinosi Lietuvos policijos Žmogiškųjų išteklių ir teisės valdybos Plėtros skyriaus patarėja Loreta Vaičiulė.

„Bendradarbiaudami su įvairių organizacijų, įstaigų atstovais ar kolegomis psichologais siekiame atkreipti dėmesį į azartinių lošimų specifiką ir priklausomybės atsiradimo rizikos veiksnius, kada lošimas gali tapti problema, pasidalinti informacija apie pagalbos būdus, paskleisti žinią, kad pagalba yra, tereikia išdrįsti kreiptis, taip pat kokiais klausimais galima kreiptis į mūsų instituciją.“ – sakė O. Mackevič.

Švietimas - viena iš probleminio lošimo prevencijos priemonių, vykdomų Lošimų priežiūros tarnybos specialistų. Besitęsiančio karantino sąlygomis paskaitos organizuojamos nuotoliniu būdu.