BDAR
Close

Jūsų asmens duomenų valdymas

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su slapukų naudojimo taisyklėmis.


Pinigų plovimo prevencijos specialistai - naujosios realybės priešakyje

Data

2023 05 22

Įvertinimas
0
2023-05-17_AML konf.jpg

Š. m. gegužės 17 d. Lošimų priežiūros tarnybos prie Lietuvos Respublikos finansų ministerijos (toliau – Lošimų priežiūros tarnyba) atstovės dalyvavo  Kovos su pinigų plovimu kompetencijos centro ir Lietuvos banko organizuotoje konferencijoje, skirtoje pasidalinti naujausiomis įžvalgomis, kaip orientuotis naujoje pinigų plovimo ir teroristų finansavimo prevencijos realybėje.

Konferencijos metu skaityti pranešimai apie naujausias tendencijas pinigų plovimo prevencijos reguliavimo srityje, tarptautinės bendruomenės poziciją dėl sankcijų bei jų neišvengiamumo užtikrinimo svarbą, apžvelgtos dirbtinio intelekto panaudojimo kovoje su finansiniais nusikaltimais galimybės, kiti iššūkiai.

Lošimų priežiūros tarnyba aktyviai dalyvauja Kovos su pinigų plovimu kompetencijos centro, Finansinių nusikaltimų tyrimų tarnybos, kitų įstaigų ir organizacijų iniciatyvose, skirtose keitimuisi informacija, kompetencijų didinimui, bendradarbiavimui pinigų plovimo ir teroristų finansavimo prevencijos srityje, pati periodiškai organizuoja mokymus Lietuvoje veikiančioms lošimus ir loterijas organizuojančioms bendrovėms, dalinasi su jomis reglamentavimo naujovėmis, Europos praktika, siekiant užkirsti kelią su pinigų plovimu susijusiems nusikaltimams prižiūrimose srityse, tad efektyvus pasikeitimas žiniomis ir bendradarbiavimas šioje srityje padeda dirbant su iššūkiais, kylančiais pinigų plovimo ir teroristų finansavimo prevencijos srityje.