BDAR

Jūsų asmens duomenų valdymas

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su slapukų naudojimo taisyklėmis.


Nuotolinio lošimo sutarties nutraukimas nepanaikina lošėjo  duomenų

Data

2021 02 18

Įvertinimas
0
shutterstock_1088986847-ADA.jpg

Šiandien viešojoje erdvėje plačiai paplito informacija apie tai, kad reorganizuotos bendrovės UAB ,,Orakulas“ (kurią įsigijo UAB ,,Olympic Casino Group Baltija“ ir kuriai šiuo metu priklauso prekinis ženklas „OlyBet“) klientų asmens duomenys buvo galimai paviešinti.

Norime pažymėti, kad kiekvienas asmuo, sudaręs nuotolinio lošimo sutartį žino, jog norėdamas dalyvauti nuotoliniuose lošimuose privalo pateikti savo asmens duomenis lošimų organizatoriui tapatybei nustatyti bei patvirtinti, kad jis yra sulaukęs amžiaus, nuo kurio yra leidžiama dalyvauti nuotoliniuose lošimuose. Dažnam gali susidaryti įspūdis, kad kliento (šiuo atveju lošėjo) asmens duomenų tvarkymas pasibaigia nutraukus nuotolinio lošimo sutartį, toks įsitikinimas yra klaidingas.

Nors asmens duomenų tvarkymo klausimus reglamentuoja Bendrasis duomenų apsaugos reglamentas, tačiau tapatybės nustatymo, nuotolinio lošimo sutarties sudarymo, jos formos bei saugojimo klausimus reglamentuoja Azartinių lošimų įstatymas bei Pinigų plovimo ir teroristų finansavimo prevencijos įstatymas.

Taigi, kiekvienas lošėjas, prieš sudarydamas nuotolinio lošimo sutartį turi žinoti, kad kliento tapatybės nustatymo metu gauti duomenys lošimų bendrovėje bus saugomi 8 metus. Taip pat, lošimų organizatorius privalo saugoti su lošėjais sudarytas nuotolinio lošimo sutartis 10 metų pasibaigus šių sutarčių galiojimui, taigi, ir visus duomenis, kurie yra nurodyti šioje sutartyje.  

Lošėjas, siekdamas dalyvauti nuotoliniuose lošimuose, atlieka įvairius veiksmus – pildo lošėjo sąskaitą lėšomis, atlieka statymus, mato atliktų statymų rezultatą (laimėjimą arba pralaimėjima).

Kiekvienam lošėjui svarbu žinoti, kad nuotolinio lošimo įrangoje, skirtoje nuotoliniams lošimams organizuoti, kuria priimama ir apdorojama ryšio priemonėmis pateikta informacija, informacija saugoma 5 metus, todėl lošėjo prieš tai nurodyti, lošimo paskyroje atliekami veiksmai taip pat yra saugomi lošimų organizatoriaus.

Šiuos duomenis saugoti lošimų organizatorių įpareigoja aukščiau nurodyti Įstatymai, todėl, sudarius nuotolinio lošimo sutartį, nei lošėjas, nei lošimų organizatorius neturi pasirinkimo teisės šių duomenų nesaugoti. Kitaip tariant lošėjui ar lošimų organizatoriui nutraukus nuotolinio lošimo sutartį, lošėjo asmens duomenys nėra sunaikinami.