BDAR
gdpr

Jūsų asmens duomenų valdymas

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su slapukų naudojimo taisyklėmis.


Mokymai antikorupcinio imuniteto stiprinimui

Data

2022 12 05

Įvertinimas
0
Korupcijai ne.png

Š. m. lapkričio pabaigoje Lošimų priežiūros tarnybos darbuotojai nuotoliniu būdu dalyvavo korupcijos prevencijos ar viešųjų ir privačių interesų derinimo valstybės tarnyboje mokymuose tema „Korupcijos samprata ir pasireiškimas Lietuvoje. Dovanų politika“.

Mokymus vedė Lietuvos Respublikos specialiųjų tyrimų tarnybos atstovė.

Seminaro metu darbuotojai supažindinti su korupcijos samprata, naujausių sociologinių apklausų rezultatais, dovanos sąvoka, teisės aktais, reglamentuojančiais antikorupcinius reikalavimus, bei atsakomybės taikymą. Seminaro metu akcentuota asmeninės atsakomybės svarba, kuriant korupcijai atsparią aplinką tiek darbe, tiek – platesne prasme – atsparią visuomenę, pradedant nuo kiekvieno asmeniškai. STT specialistė taip pat apžvelgė bei plačiau pakomentavo korupcijos priežastis, kurios įtakoja šio negatyvaus reiškinio rizikos pasireiškimą įvairiose srityse ir sluoksniuose.

 

 

Seminaro metu darbuotojai diskutavo apie viešai žinomus korupcinius atvejus Lietuvoje bei aptarė konkrečius pavyzdžius, susijusius su įvairiomis realiomis ar galimomis situacijomis tiek darbe, tiek asmeniniame gyvenime, pasidalino savo nuomone.

Tokie ir panašūs mokymai Lošimų priežiūros tarnyboje organizuojami reguliariai - antikorupcinio švietimo ir informavimo priemonėmis siekiama ugdyti įstaigos  darbuotojų pilietiškumą, skatinti nepakantumą neetiškam elgesiui, galinčiam sudaryti realias prielaidas korupcijai, o darbuotojų švietimas prisideda prie jų antikorupcinio imuniteto stiprinimo.

Dėkojame Specialiųjų tyrimų tarnybai už jų svarbų indėlį, padedant tiek mūsų įstaigoje, tiek viešajame sektoriuje kurti antikorupcinę aplinką, kadangi visų mūsų tikslas yra bendras