BDAR
Close

Jūsų asmens duomenų valdymas

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su slapukų naudojimo taisyklėmis.


Lošimų priežiūros tarnybos ir verslo vadovų susitikimuose – apie rezultatus, planus ir lūkesčius

Data

2023 03 24

Įvertinimas
0
LPT vidiniams pranesimams-horizont.jpg

Š. m. vasario – kovo mėnesiais Lošimų priežiūros tarnybos iniciatyva vyko įstaigos direktoriaus ir skyrių vadovų susitikimai su lošimus organizuojančių bendrovių vadovais. Susitikimų tikslas – aptarti praėjusių metų rezultatus ir artimiausius metų planus.

Susitikimų metu buvo aptarti 2022 metų bendrovių veiklos rezultatai. Lošimų priežiūros tarnybos atstovai pristatė bendrovių veiklos vertinimus ir apibendrintas įžvalgas apie jų veiklą, finansinių rodiklių ir kitus rezultatus, veiklos atitikimą įstatyminiams reikalavimams taip pat, supažindino su veiklos tobulinimo galimybėmis, pateikė rekomendacijas dėl šių tobulinimų įgyvendinimo siekiant lošėjų interesų apsaugos, pinigų plovimo, sukčiavimo prevencijos.

Bendrovių atstovai išsakė savo pastabas ir lūkesčius dėl darbo su Lošimų priežiūros tarnyba, dėl atskirų techninių bei teisinių procesų, taip pat dėl reglamentavimo tobulinimo, naštos verslui mažinimo bei tolimesnio bendradarbiavimo, svarstant su rinkos reguliavimu susijusius teisės aktų pakeitimų siūlymus.

„Susitikimų su prižiūrimą verslą atstovaujančių įmonių vadovais metu buvo išklausyti ir išsakyti poreikiai bei lūkesčiai ir vertinčiau tai kaip konstruktyvų pasikeitimą nuomonėmis, kuris, manau, bus naudingas tiek mums, tiek bendrovių vadovybei,“ – po susitikimų apibendrindamas sakė Lošimų priežiūros tarnybos direktorius Virginijus Daukšys.

Panašaus formato susitikimus Lošimų priežiūros tarnyba planuoja organizuoti ir ateityje.