BDAR

Jūsų asmens duomenų valdymas

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su slapukų naudojimo taisyklėmis.


Lošimų priežiūros tarnyba pakvietė aptarti kovos su manipuliacijomis sporte veiksmus

Data

2020 12 09

Įvertinimas
0
cooperation 1.jpeg

2020 m. gruodžio 9 d. Lošimų priežiūros tarnybos prie Lietuvos Respublikos Finansų ministerijos kvietimu nuotoliniu būdu suorganizuotas susitikimas su Lietuvos Respublikos kriminalinės policijos, Lietuvos Respublikos švietimo, mokslo ir sporto ministerijos ir Lietuvos Respublikos prokuratūros atstovais. Susitikimas inicijuotas, siekiant aptarti Europos Tarybos žingsnius, skatinančius ratifikuoti Macolin konvenciją ir aktyvinti bendradarbiavimą kovos su susitarimais sporte srityje.

Susitikimo metu apsikeista aktualia informacija, numatytas tolesnis bendradarbiavimas ir galimi veiksmai dėl šios konvencijos ratifikavimo mūsų šalyje. Taip pat pažymėtas ir Lošimų priežiūros tarnybos partnerio – Pasaulinės loterijų stebėjimo organizacijos GLMS (Global Lottery Monitoring System) – ypatingos svarbos vaidmuo, patikėtas šios konvencijos plotmėje (Plačiau apie tai skaitykite https://lpt.lrv.lt/lt/naujienos/losimu-prieziuros-tarnybos-partneris-glms-macolin-konvencijos-stebejimo-komitete?fbclid=IwAR0R6IWWpVfRydSYAc3ZmYs_umi8xiw_iwrhBQ6tIYj8mzEU_LX1BeUnm5g