BDAR
gdpr

Jūsų asmens duomenų valdymas

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su slapukų naudojimo taisyklėmis.


Lošimų organizavimo pokyčiai nuo liepos 1 d.

Data

2021 07 01

Įvertinimas
2
Casino bonuses.jpg

Lošimų priežiūros tarnyba primena, kad liepos 1 d. įsigalioja Seimo priimtos Azartinių lošimų įstatymo pataisos, kuriomis uždrausta skatinti dalyvauti lošimuose bet kuria forma.

Pagal priimtus pakeitimus, šalyje bus draudžiama skatinti dalyvauti lošimuose bet kuria forma ir bet kokiomis priemonėmis skleisti informaciją ar atlikti įtikinėjimo veiksmus, įskaitant paties lošimo organizatoriaus organizuojamus specialius renginius, bandomuosius lošimus, akcijas, nuolaidas, dovanas ir panašaus pobūdžio skatinamąsias priemones, skatinančius dalyvauti lošimuose ar nuotoliniuose lošimuose.

Atsiradus draudimui skatinti dalyvauti lošimuose, lošimus organizuojančios bendrovės neturės teisės savo klientams siųsti jokios informacijos apie bendrovę (tame tarpe ir informacijos apie paslaugų pasiūlą, bendrovės atidaromas naujas lošimo vietas, lošimo vietų adresus, darbo laiką ir kt. informaciją).