BDAR
gdpr

Jūsų asmens duomenų valdymas

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su slapukų naudojimo taisyklėmis.


Lošimų organizatoriui skirta 12 450 Eur bauda už lošimų organizavimą ne pagal lošimo reglamentą 

Data

2021 10 01

Įvertinimas
0
LPT logo.jpg

Lošimų priežūros tarnyba lošimų organizatoriui UAB ,,Baltic Bet“ (toliau – bendrovė) skyrė 12 450 Eur baudą už lošimų organizavimą ne pagal lošimo reglamentą. 

Atlikusi patikrinimą Lošimų priežiūros tarnyba nustatė, kad bendrovė netinkamai vadovavosi Reglamento nuostata priimdama sprendimą neanuliuoti lažybų, nustačiusi, kad įvykių baigties koeficientai reikšmingai nukrypę nuo kitų lažybų bendrovių pasiūlos (lažybų organizatorius suklydo iš esmės), o priėmė sprendimą apriboti pareiškėjo statymų dydžius.

Nustatyta, kad bendrovė netinkamai pritaikė bendrovės reglamentą ir pažeidė Azartinių lošimų įstatymo 18 straipsnio 1 dalies nuostatą „Lošimai organizuojami pagal lošimo reglamentą“.

Bendrovė už padarytą pažeidimą yra įspėta apie galimą licencijos, organizuoti lažybas sustabdymą bei įpareigota per nustatytą terminą pašalinti pažeidimą.

Lošimų priežiūros tarnybos priimami sprendimai nėra galutiniai bei gali būti skundžiami Lietuvos Respublikos administracinių bylų teisenos įstatymo nustatyta tvarka.

Plačiau apie nustatytą pažeidimą ir Lošimų priežiūros tarnybos sprendimą skaitykite čia.

Galimus pažeidimus nagrinėja ir siūlymus sprendimui dėl baudos skyrimo ir jos dydžio nustatymo teikia Lošimų priežiūros tarnybos direktoriaus įsakymu sudaryta Patariamoji komisija sprendimui dėl baudos skyrimo ir jos dydžio nustatymo priimti.

Visus Patariamosios komisijos sprendimus galite rasti mūsų svetainėje.