BDAR

Jūsų asmens duomenų valdymas

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su slapukų naudojimo taisyklėmis.


Lošimų ir loterijų organizatoriai vėl vertino mūsų darbą

Data

2021 02 26

Įvertinimas
0
Apklausa checklist-2077021_1280.jpg

2020 m. IV ketvirtį Lošimų priežiūros tarnyba prie Lietuvos Respublikos finansų ministerijos atliko azartinių lošimų ir loterijų organizatorių (toliau – ūkio subjektai) apklausą apie Lošimų priežiūros tarnybos veiklą.

2020 m. IV ketvirtį organizuotoje apklausoje dalyvavo 14 ūkio subjektų iš 17, kuriems buvo išsiųsta apklausos anketa, t. y. 82 % apklaustųjų (2020 m. III ketvirtį organizuotoje ūkio subjektų apklausoje dalyvavo 12 ūkio subjektų iš 17, kuriems buvo išsiųsta apklausos anketa, t. y. 71 % apklaustųjų).

Šios apklausos tikslas yra sužinoti, kaip prižiūrimos bendrovės vertina Lošimų priežiūros tarnybos darbą, jos teikiamas atskiras administracines paslaugas, sulaukti grįžtamojo ryšio iš ūkio subjektų, siekiant pagerinti Lošimų priežiūros tarnybos darbą bei patobulinti veiklos srities reglamentavimą. Apklausos metu gauti pasiūlymai dėl Lošimų priežiūros tarnybos veiklos ar reglamentavimo tobulinimo pateikti įstaigos vadovybei. 

Dėkojame visiems, dalyvavusiems apklausoje ir prisidedantiems prie mūsų siekio gerinti mūsų darbą. Kita apklausa planuojama 2021 m. kovo mėn. pabaigoje.

Su ūkio subjektų apklausos, vykdytos 2020 m. IV ketvirtį, tikslais ir rezultatais galite susipažinti čia.