BDAR

Jūsų asmens duomenų valdymas

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su slapukų naudojimo taisyklėmis.


Laimi? Kodėl slepi? Nauja socialinė reklama

Data

2020 12 03

Įvertinimas
0
3.jpg

Praėjusią žiemą publikuodami Lošimų priežiūros tarnybos socialinę reklamą stotelėse ir lauko stenduose, įsitikinome, kad socialinė reklama vis dar išlieka viena iš efektyviausių informavimo ir prevencijos priemonių, kelia susidomėjimą, emocijas ir pamąstymus.

Šiemet, tęsdami socialinių reklamų ir prevencinių priemonių taikymą, pristatome naują plakatą „Jei laimi – kodėl slepi?”, kuris Lietuvos miestų gatvėse pasirodė lapkričio mėnesio gale.

Prevenciniai plakatai – tai drąsi Vilniaus dailės akademijos (VDA) Grafinio dizaino katedros, kuriai vadovauja doc. Robertas Jucaitis, studentų vizija į probleminį lošimą. Juo siekiama atkreipti lošiančiųjų ir jų artimųjų dėmesį, taip pat priminti visuomenei, kad azartiniai lošimai ne visiems išlieka pramoga ir tam tikriems asmenims gali sukelti labai skausmingų pasekmių.

Plakate pavaizduotas iš lošėjo kišenės traukiamas lošimo žetonas, kuris įprasminamas kaip visų lošimų simbolis. Tai užuomina į slepiamą lošimą ir su juo susijusias pasekmes. Tai, kad žetoną ištraukia artimojo ranka, irgi atspindi probleminio lošimo realybę. Daugeliu atveju artimieji tampa pirmaisiais atkreipusiais dėmesį į tai, kad „pramoga“ tampa nebevaldoma ir lošiantysis ima slėpti savo lošimą.

Tai žinutė ir lošėjams, kurie dar nėra pasirengę pripažinti savo lošimo, kaip probleminio. Jei teigiu, kad mano lošimas nekelia problemų, kad jo metu galiu uždirbti, kodėl tuomet slepiu lošimo faktą, neigiu, kad pralošiu?

Jei Jums ar Jūsų artimiesiems reikalinga pagalba, būkite drąsūs jos kreiptis.

Galite pasikalbėti su mūsų tarnybos psichologais, su kuriais kartu galėsite rasti sau tinkamų pagalbos būdų.

Susisiekti su psichologais galima telefonais (8 5) 233 6241, +370 609 66676 arba elektroniniu paštu pagalba@lpt.lt. Visi pokalbiai konfidencialūs.

Lauktume ir Jūsų nuomonių bei pasidalinimo, kiek ši socialinė reklama įtaigi atrodo Jums?