BDAR
Close

Jūsų asmens duomenų valdymas

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su slapukų naudojimo taisyklėmis.


Kviečiame įvertinti mūsų specialistų suteiktų konsultacijų kokybę

Data

2022 07 26

Įvertinimas
0
Anketa hook-76785_1280.jpg

Konsultacija – tai žodžiu ar raštu pateiktas specialistų paaiškinimas paklausėjui, kuris kreipiasi į Lošimų priežiūros tarnybą dėl konsultacijos, nuomonė apie Lošimų priežiūros tarnybos kompetencijai priskirtų teisės aktų ar atskirų tokių teisės aktų nuostatų taikymo. Mūsų specialistai konsultuoja žodžiu arba raštu, socialiniame tinkle „Facebook“, teikia viešas konsultacijas, kurios skelbiamos mūsų interneto svetainėje. Paklausėjai, kuriems buvo teiktos konsultacijos, teikiamų konsultacijų kokybę gali įvertinti, užpildydami anketas, kurios skelbiamos mūsų interneto svetainėje.

Siekdami gerinti Lošimų priežiūros tarnybos teikiamų konsultacijų kokybę, maloniai prašome asmenis, kurie yra kreipęsi į Lošimų priežiūros tarnybos specialistus dėl konsultacijų, įvertinti suteiktų konsultacijų kokybę ir atsakyti į anoniminės anketos klausimus.

Jūsų įvertinimai ir pageidavimai padės mums tobulėti, išsiaiškinti galimus trūkumus ir aktyviai dirbti juos šalinant.

Nuomonę apie konsultacijų kokybę pareikšti kviečiame visus, kurie dėl konsultacijų į Lošimų priežiūros tarnybos specialistus kreipėsi telefonu, elektroniniu paštu ar konsultavosi tiesiogiai atvykę į mūsų įstaigą.

Tiesioginė nuoroda į apklausos anketą – „Konsultaciju kokybes apklausa“.

Mums svarbi Jūsų nuomonė – Jūs padedate mums tobulėti!