BDAR

Jūsų asmens duomenų valdymas

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su slapukų naudojimo taisyklėmis.


Korupcijos rizikos valdymas vykdant verslo priežiūrą – geroji institucijų praktika STT renginyje

Data

2021 06 04

Įvertinimas
0
STT korpcijos prevencijos renginys.png

Š. m. birželio 3 d. Lošimų priežiūros tarnybos prie Lietuvos Respublikos finansų ministerijos atstovas nuotoliniu būdu dalyvavo  Lietuvos Respublikos specialiųjų tyrimų tarnybos (STT) organizuotame renginyje „Korupcijos rizikų valdymas vykdant ūkio subjekto priežiūrą“. Tai iniciatyvos „Skaidrumo akademija“, kurios tikslas yra dalintis gerąja praktika, patirtimi ir patarimais antikorupcijos srityje bei kaip organizacijoje kurti korupcijai atsparią aplinką, renginys.

Renginio tikslas - didinti verslo priežiūros skaidrumą ir supažindinti verslo priežiūros institucijas su STT nustatytais korupcijos rizikos veiksniais ūkio subjektų veiklos priežiūros srityje. Jo metu patirtimi apie korupcijos rizikos veiksnius ir skaidrios verslo subjektų priežiūros ir kontrolės kūrimą dalijosi Specialiųjų tyrimų tarnybos (STT), Ekonomikos ir inovacijų ministerijos, Valstybinės darbo inspekcijos ir Valstybinės teritorijų planavimo ir statybos inspekcijos atstovai.

Po pranešimų vykusių diskusijų metu renginio dalyviai aptarė klausimus, su kuriais susiduriama, atliekant patikrinimus, dalinosi pasiūlymais, kaip, siekiant apsaugoti piliečius, visuomenei svarbias vertybes, valstybės išteklius ir pan., efektyviau užtikrinti priežiūrą, nesukuriant papildomos ar nereikalingos naštos verslui.

Plačiau apie renginį - STT svetainėje Diskusijoje pasidalinta patirtimi su verslo priežiūrą vykdančių institucijų atstovais | STT.