BDAR
gdpr

Jūsų asmens duomenų valdymas

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su slapukų naudojimo taisyklėmis.


Konsultacija dėl kovos su manipuliavimu aukšto meistriškumo sporto varžybomis

Data

2021 12 30

Įvertinimas
0
Sportas - lazybos - manipuliacijos .jpg

Lošimų priežiūros tarnyba prie Lietuvos Respublikos finansų ministerijos (toliau – Priežiūros tarnyba) parengė Konsultaciją dėl kovos su manipuliavimu aukšto meistriškumo sporto varžybomis, su kuria galima susipažinti mūsų svetainės „Konsultacijų“ skiltyje.  

Primename, kad vadovaudamasi Lietuvos Respublikos azartinių lošimų įstatyme (toliau – ALĮ) Priežiūros tarnybai suteikta teise gauti informaciją, reikalingą priežiūros funkcijoms atlikti (ALĮ 29 straipsnio 1 punktas), Priežiūros tarnyba vykdo manipuliavimo aukšto meistriškumo sporto varžybomis stebėsenos ir kontrolės veiksmus bei bendradarbiaudama su kitais subjektais, suinteresuotais efektyvia kova, siekiant užkirsti kelią manipuliavimui aukšto meistriškumo sporto varžybomis, teikia šią konsultaciją.

Kilus papildomiems klausimams kviečiame kreiptis į Priežiūros tarnybos patarėją Sandrą Vitkevičiūtę arba Kontrolės skyriaus vyriausiąją specialistę Irmą Venckuvienę (tel. 8 5 233 6246).