BDAR
Close

Jūsų asmens duomenų valdymas

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su slapukų naudojimo taisyklėmis.


„Kiekvienas lošėjo dugnas yra vaflinis – pralūžta vos tik jį pasiekus“

Data

2023 04 06

Įvertinimas
0
Korta-Dilano Jokubausko nuotr_svetainei.jpg

Tai buvusio lošėjo žodžiai apie tai, ką jis yra patyręs ir apie ką jis atvirai pasakoja LRT laidoje.

Dalinamės Lietuvos radijo ir televizijos laidos įrašu, kuriame buvęs lošėjas ir su lošimų priklausomybėmis dirbantys specialistai dalinasi savo patirtimi ir mintimis. Laidoje dalyvauja ir Lošimų priežiūros tarnybos psichologas Oleg Mackevič.

„Lošimų priežiūros tarnyba kasdien gauna po 30 prašymų iš asmenų, kurie nori apriboti savo galimybę lošti. Pasak apklausų nuo lošimų priklausomų asmenų skaičius Lietuvoje gali varijuoti nuo 0,5 iki 2,5 procentų.“ – skelbiama LRT laidos pristatyme.

Pokalbis su „KA-Lures“ įkūrėju Konstantinu Liudvinavičiumi, Lošimų priežiūros tarnybos psichologu Olegu Mackevič, priklausomybių ligų specialiste, gydytoja psichiatre Vilma Andrejauskiene ir kunigu bei „Aš esu“ bendruomenės vadovu Kęstučiu Dvarecku apie polinkį ir priklausomybę nuo azartinių lošimų, žlugdančius lošimus, apie būseną, kai yra „pasiektas dugnas“, apie pokyčius ir pagalbą lošėjams – LRT laidos vaizdo įraše.