BDAR
gdpr

Jūsų asmens duomenų valdymas

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su slapukų naudojimo taisyklėmis.


Kada pranešimai apie rėmimą priskiriami azartinių lošimų reklamai

Data

2021 02 11

Įvertinimas
0
LPT konsultacija.jpg

Lošimų priežiūros tarnybos specialistai atnaujino konsultaciją dėl azartinių lošimų reklamos skelbimo. Konsultacija atnaujinta atsižvelgus į Įspėjamųjų užrašų pateikimo azartinių lošimų reklamoje tvarkos aprašo pakeitimus. Tvarkos aprašo pakeitimuose nustatyti kriterijai, kuriais remiantis pranešimai apie rėmimą priskiriami azartinių lošimų reklamai.

Vadovaujantis Azartinių lošimų įstatymo nuostatomis skelbiant leidžiamą reklamą turi būti pateiktas įspėjamasis užrašas apie tai, kad dalyvaujant azartiniuose lošimuose gali atsirasti priklausomybė nuo azartinių lošimų ar patologinis potraukis lošti.

Konsultacija skirta suteikti informaciją lošimų organizatoriams, žiniasklaidos priemonių atstovams ir visuomenei, pateikiant išaiškinimą, kas yra leidžiama azartinių lošimų reklama ir ką reikia žinoti prieš skelbiant azartinių lošimų reklamą išorinės reklamos pateikimo priemonėmis.

 

Su naujausia konsultacija dėl azartinių lošimų reklamos skelbimo galite susipažinti čia.

 

Visais iškilusiais klausimais galite kreiptis į mūsų specialistus, kurie operatyviai  suteiks kvalifikuotą konsultaciją ir padės suprasti teisės aktų, reglamentuojančių azartinių lošimų reklamą, reikalavimus. Specialistai konsultuoja telefonu Nr. (8 5) 233 6246 ir el. paštu info@lpt.lt.