BDAR
gdpr

Jūsų asmens duomenų valdymas

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su slapukų naudojimo taisyklėmis.


Gilintos žinios FNTT pinigų plovimo prevencijos mokymuose

Data

2021 11 09

Įvertinimas
0
wallet-2292428_960_720.jpg

Š. m. lapkričio 9 d. Lošimų priežiūros tarnybos prie Lietuvos Respublikos finansų ministerijos (toliau – Priežiūros tarnyba) specialistai nuotoliniu būdu dalyvavo Finansinių nusikaltimų tyrimo tarnybos (FNTT) surengtuose mokymuose dėl Lietuvos Respublikos Pinigų plovimo ir teroristų finansavimo prevencijos įstatymo taikymo bei įsigaliojusių pakeitimų reguliavimo srityje. Mokymų metu darbuotojai susipažino su reglamentavimo naujovėmis ir aktualijomis, pasidalino įžvalgomis, patirtimi. Taip pat aptartos bendros priemonės bei veiklos ateinantiems metams.

„Tikslinių mokymų, taip pat kitų bendradarbiavimo su FNTT iniciatyvų metu, mūsų specialistai kelia kvalifikaciją, gilina žinias, tiesiogiai aptaria praktikoje kylančius klausimus su FNTT kolegomis, kas prisideda prie profesinių žinių ir įgūdžių gilinimo pinigų plovimo ir teroristų finansavimo prevencijos srityje, ypatingai vykdant prižiūrimų ūkio subjektų veiklos, susijusios su pinigų plovimo ir teroristų finansavimo prevencijos reikalavimų užtikrinimo įgyvendinimu, kontrolę,“ – kalbėjo Kontrolės skyriaus vedėja Rūta Giedrienė.

Primename, kad Lošimų priežiūros tarnyba kaip viena iš pinigų plovimo prevencijos įgyvendinimą Lietuvoje atliekančių institucijų, vykdo prižiūrimų ūkio subjektų įgyvendinamų pinigų plovimo ir terorizmo finansavimo prevencijos priemonių tinkamumo vertinimą ir priežiūrą.