BDAR
gdpr

Jūsų asmens duomenų valdymas

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su slapukų naudojimo taisyklėmis.


Finansų ministrė ir Lošimų priežiūros tarnybos direktorius aptarė teisėkūrines iniciatyvas

Data

2021 09 28

Įvertinimas
0
Duomenys, analize-7.jpeg

Lošimų priežiūros tarnybos direktorius Virginijus Daukšys š. m. rugsėjo 27 d. susitiko su Finansų ministre Gintare Skaiste.
Susitikimo metu aptarta nuo š. m. lapkričio 1 d. pradėsianti veikti naujoji Automatų kontrolės informacinė sistema (LAKIS). Nuo šios datos visi Lietuvoje veikiantys lošimo automatai ir stalai privalės būti prijungti prie šios sistemos. Primename, kad šios elektroninės automatų duomenų valdymo sistemos pagalba bus automatizuotai renkami ir kaupiami lošimo įrenginių veikimo, elektroninių skaitiklių duomenys, įmokėtų sumų ir žetonų inventorizacijos rezultatų duomenys, atliekama gautų duomenų analizė, generuojamos ataskaitos. 
Susitikimo metu taip pat kalbėtasi apie Loterijų ir lošimų mokesčio įstatymo pakeitimų projektus, kuriais nuo 2022 m. liepos 1 d. siekiama atsisakyti dabar taikomo fiksuoto dydžio loterijų ir lošimų mokesčio ir pereiti prie lošimo organizatorių gaunamų grynųjų pajamų apmokestinimo, taip pat apie nuotolinių lošimų atsiejimo nuo antžeminių lošimų, savivaldybių dalyvavimo išduodant leidimus lošimų vietoms, licencijos išdavimo mokesčio didinimą, Lietuvos tautinio olimpinio komiteto finansavimo modelio keitimo iniciatyvas Seime.
Institucijų vadovai aptarė rinkos tendencijas bei iššūkius, su kuriais susiduria Lošimų priežiūros tarnyba, vykdydama priežiūros funkcijas, taip pat sutarta, kad ir ateityje bus fokusuojamasi į azartinių lošimų reklamos pažeidimų kontrolės, lošėjų apsaugos bei probleminių lošimų prevencijos klausimus. 
Apie tai skaitykite ir Lietuvos Respublikos finansų ministerijos pranešime.