BDAR

Jūsų asmens duomenų valdymas

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su slapukų naudojimo taisyklėmis.


Atnaujintoje konsultacijos - apie azartinių lošimų reklamą socialiniuose tinkluose

Data

2021 05 05

Įvertinimas
0
Konsultacija del reklamos 05.04....jpg

Lošimų priežiūros tarnybos specialistai atnaujino konsultaciją dėl azartinių lošimų reklamos. Įvertinus Azartinių lošimų įstatymo taikymo praktiką, gautus lošimų organizatorių klausimus, konsultacijoje pateikiamas išaiškinimas dėl azartinių lošimų reklamos skelbimo socialiniuose tinkluose. 

Azartinių lošimų įstatyme numatytas draudimas reklamuoti lošimus Lietuvos Respublikos teritorijoje, todėl konsultacijoje pateiktas išaiškinimas taikomas ne tik lošimų organizatoriams. Lošėjams, nuomonės formuotojams ir kitiems asmenims draudžiama bet kokiais būdais raginti išbandyti lošimus, atlikti parodomuosius lošimus, informuoti apie lošimų laimėjimus, nurodant konkretų lošimų organizatorių, ar kitais būdais skleisti informaciją apie lošimų organizatorius.

Su naujausia konsultacija dėl azartinių lošimų reklamos skelbimo galite susipažinti čia.

Konsultacija skirta suteikti informaciją lošimų organizatoriams, žiniasklaidos priemonių atstovams ir visuomenei, pateikiant išaiškinimą, kas yra leidžiama azartinių lošimų reklama ir ką reikia žinoti prieš skelbiant azartinių lošimų reklamą išorinės reklamos pateikimo priemonėmis.

Jeigu vertinant reklamą iškilo abejonių – klauskite. Visais iškilusiais klausimais galite kreiptis į mūsų specialistus, kurie operatyviai  suteiks kvalifikuotą konsultaciją ir padės suprasti teisės aktų, reglamentuojančių azartinių lošimų reklamą, reikalavimus. Specialistai konsultuoja telefonu Nr. (8 5) 233 6246 ir el. paštu info@lpt.lt.