BDAR
Close

Jūsų asmens duomenų valdymas

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su slapukų naudojimo taisyklėmis.


Atnaujinta konsultacija dėl lošimų reklamos ir skatinimo dalyvauti lošimuose

Data

2021 09 06

Įvertinimas
0
Konsultacija del reklamos 2021-09-03.png

Lošimų priežiūros tarnybos specialistai atnaujino konsultaciją dėl azartinių lošimų reklamos ir konsultaciją papildė skaidre dėl skatinimo dalyvauti lošimuose.

Konsultacijoje, atsižvelgiant į pasikeitusią azartinių lošimų organizavimo tvarką, pateikiamas papildomas išaiškinimas dėl skatinimo dalyvauti lošimuose – Lietuvos Respublikos azartinių lošimų įstatymo 10 straipsnio 19 dalyje nustatytas absoliutus draudimas skatinti dalyvauti lošimuose – bet kuria forma ir bet kokiomis priemonėmis skleisti informaciją ar atlikti įtikinėjimo veiksmus, įskaitant paties lošimo organizatoriaus organizuojamus specialius renginius, bandomuosius lošimus, akcijas, nuolaidas, dovanas ir panašaus pobūdžio skatinamąsias priemones, skatinančius dalyvauti lošimuose ar nuotoliniuose lošimuose.

 Su naujausia konsultacija dėl azartinių lošimų reklamos ir skatinimo dalyvauti lošimuose galite susipažinti mūsų puslapyje.