BDAR

Jūsų asmens duomenų valdymas

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su slapukų naudojimo taisyklėmis.


Atnaujinome konsultaciją dėl azartinių lošimų reklamos skelbimo 

Data

2021 03 29

Įvertinimas
0
solution-3717893_1280.jpg

Lošimų priežiūros tarnyba atnaujino konsultaciją dėl azartinių lošimų reklamos skelbimo ir kviečia susipažinti su kai kuriais patikslintais ir papildytais išaiškinamais dėl lošimų reklamos.

Esminiai atnaujinimai naujojoje konsultacijoje yra šie:

  • Patikslinti reikalavimai prekių ženklams. Patikslinimas susijęs su prekės ženklo įteisinimo ir naudojimo reikalavimais, paskelbus nepaprastąją padėtį ar valstybės lygio ekstremaliąją situaciją ar karantiną visoje Lietuvos Respublikos teritorijoje.
  • Patikslintas išaiškinimas dėl restoranų ir barų, esančių lošimo organizavimo vietoje, reklamos. Patikslinimas susijęs su draudimu reklamuoti restoranus ir barus, esančius lošimo organizavimo vietoje, skelbiant restoranų ir barų veiklą vykdančių subjektų prekių ženklus, kurių esminis prekių ženklo elementas sutampa su lošimo organizatoriaus prekių ženklu, pvz. draudžiama skelbti prekių ženklą. Reklamuojant renginius, kurie vyks restorane ir bare, esančiame lošimo organizavimo vietoje, galima skelbti tokius prekių ženklus, jeigu nurodomas renginio pavadinimas, laikas ir vieta pvz. leidžiama informuoti apie koncertą.
  • Konsultacija papildyta išaiškinimu dėl publikacijų apie lošimus skelbimą. Išaiškinimas susijęs su tuo, kad straipsnis su jame esančia aktyvia nuoroda į lošimo organizatorių interneto svetaines, taip pat ir į interneto svetaines, kuriose skelbiami lošimus organizuojančių bendrovių interneto svetainių adresai bei aktyvios azartinių lošimų reklamos nuorodos, laikomas draudžiama azartinių lošimų reklama. Taip pat jei straipsnyje yra paminėta informacija, susijusi su azartiniais lošimais (pvz. informacija apie lošimo organizatorius, organizuojamas lošimų rūšis), toks straipsnis laikomas draudžiama azartinių lošimų reklama. Be to, greta straipsnio lošimų, lažybų ar pan. tema draudžiama skelbti aktyvias nuorodas į lošimo organizatorių interneto svetaines.

Konsultacija skirta suteikti informaciją lošimų organizatoriams, žiniasklaidos priemonių atstovams ir visuomenei, pateikiant išaiškinimą, kas yra leidžiama azartinių lošimų reklama ir ką reikia žinoti prieš skelbiant azartinių lošimų reklamą išorinės reklamos pateikimo priemonėmis.

Su naujausia konsultacija dėl azartinių lošimų reklamos skelbimo galite susipažinti čia.

Visais iškilusiais klausimais galite kreiptis į mūsų specialistus, kurie operatyviai  suteiks kvalifikuotą konsultaciją ir padės suprasti teisės aktų, reglamentuojančių azartinių lošimų reklamą, reikalavimus. Specialistai konsultuoja telefonu Nr. (8 5) 233 6246 ir el. paštu info@lpt.lt.