BDAR

Jūsų asmens duomenų valdymas

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su slapukų naudojimo taisyklėmis.


Apie priklausomybę nuo azartinių lošimų – „MES“ darbuotojams

Data

2021 06 14

Įvertinimas
0
20210609_113820.jpg

Š. m. birželio 9 d. Lošimų priežiūros tarnybos prie Lietuvos Respublikos finansų ministerijos vyriausieji specialistai (konsultantai)  Olegas Mackevič ir Tatjana Veromej BĮ Vilniaus atviro jaunimo centro „MES“ padalinio jaunimo darbuotojams Naujosios Vilnios atviroje jaunimo erdvėje vedė paskaitą apie priklausomybę nuo azartinių lošimų.

Mokymai organizuoti siekiant stiprinti specialistų, dirbančių su jaunimu, žinias, apie azartinių lošimų specifiką ir su ja susijusią lošimų priklausomybės formavimosi riziką, apie tai, kaip atpažinti šias rizikas bei padėti asmenims, kur kreiptis pagalbos.

Atsiliepdami apie mokymus, „Mes“ darbuotojai dėkojo už naudingą paskaitą ir vertingą informaciją, kuri paskatino diskusijas šia tema, sudomino dalyvauti ir kituose panašaus pobūdžio projektuose, seminaruose ar renginiuose ateityje.

„Noriu padėkoti lektoriams už įdomią paskaitą, kuri viršijo mano lūkesčius šia tema. Suteikta informacija man buvo įdomi bei naudinga. Ačiū už šiltą bendravimą“, – dalinosi įspūdžiai klausytoja.

„Buvo labai įdomu ir prasminga, lektoriai patyrę, mokymų stilius paprastas, lengvas ir šmaikštus. Su šilčiausiais jausmais dėkoju lektoriams ir kolegoms“ – džiaugėsi nauja patirtimi kita dalyvė.

„Labai nuoseklūs mokymai, stipriai grindžiantys priklausomybės nuo azartinių lošimų problematiką, verčiantys susimąstyti. Jaučiuosi dėkinga lektoriams už pasidalinimą savo gausia patirtimi, tiesiog labai prasmingi ir vertingi mokymai.“ – mintimis pasidalino jų kolegė.

„Man labiausiai įstrigo keli dalykai: verta užduoti klausimus ne po mokymų, o narpliojant temą, priklausomybė nuo azartinių lošimų yra žymiai sunkiau išsprendžiama problema, nei aš maniau, tačiau dabar įsivaizduoju nuo ko pradėčiau spręsti, ir paskutinis - niekada nereikia kaltinti kito už padarytus blogus veiksmus“,– nuoširdžiai išsakė savo įspūdžius kita klausytoja.

Informuotumo didinimas, visuomenės švietimas yra viena iš probleminio lošimo prevencijos priemonių, vykdomų Lošimų priežiūros tarnybos specialistų, todėl siekiame, kad kuo daugiau žmonių išgirstų apie šią problemą, sužinotų, kaip ją atpažinti ir ko imtis, susidūrus su ja.