>

Savanoriškas apsiribojimas nuo azartinių lošimų – kaip tą padaryti

        2017 m. gegužės 1 d., įsigaliojus Lietuvos Respublikos azartinių lošimų įstatymo pakeitimui, asmenų prašymų neleisti lošti ir dalyvauti nuotoliniuose lošimuose (toliau – prašymai) pateikimas įgavo teisinę galią. Už asmenų, pateikusių prašymus, įleidimą į lošimų organizavimo vietas atsakingi tampa lošimų organizatoriai.

     Tai reiškia, kad 2017m.  gegužės 1 d. pasikeitė  galiojusi prašymų pateikimo tvarka ir savo veiklą pradėjo Apsiribojusių savo galimybę lošti asmenų registras (toliau – registras). Registro tvarkytoja yra Priežiūros tarnyba.

      Asmenų prašymai neleisti lošti pateikti lošimų organizatoriui ar Priežiūros tarnybai pateikiant užpildytą popierinę prašymo formą, pateikti iki 2017 m. gegužės 1 d., nebegalioja.

     Asmenys, norintys apriboti savo galimybę lošti, Priežiūros tarnybai arba lošimų organizatoriui prašymą gali pateikti vienu iš šių būdų:

 - Elektroniniu būdu portale „Elektroniniai valdžios vartai“ (adresu https://www.epaslaugos.lt/portal/service/74420/13221?searchId=dc364005-8bed-4487-b267-56e67ed3d504) tiesiogiai prisijungus ir užpildžius nustatytos formos prašymą;

        - lošimų organizavimo vietoje, kur asmeniui bus suteikta galimybė prisijungti prie portalo „Elektroniniai valdžios vartai“;

      - tiesiogiai atvykus į Priežiūros tarnybą.

     Asmenys, pageidaujantys pateikti prašymą Apribojusių savo galimybę lošti asmenų registrui arba konsultuotis dėl potraukio azartiniams lošimams, aptarnaujami Lošimų priežiūros tarnybos patalpose adresu Ukmergės g. 222, Vilnius. 

        Lošimų organizatorius kiekvienoje apskrityje, kurioje jam yra išduotas leidimas, bent vienoje bet kurios rūšies lošimų organizavimo vietoje, kurioje jis vykdo veiklą, privalo sudaryti galimybę asmeniui prisijungti prie portalo „Elektroniniai valdžios vartai“. Jūsų patogumui pateikiamas Lošimo organizavimo vietų, kuriose priimami asmenų prašymai neleisti lošti, sąrašas.

      Vilniaus mieste tiesiogiai atvykus asmenų prašymai priimami tik Priežiūros tarnyboje.

    Su Prašymų neleisti lošti pateikimo instrukcija elektroniniu būdu portale ,,Elektroniniai valdžios vartai“ galima susipažinti čia.

     Pažymos apie asmeniui taikomą / netaikomą apribojimą lošti gavimo instrukcija.

     Dėl išsamesnės informacijos prašome kreiptis į Priežiūros tarnybos specialistus (telefono Nr.  (8 5) 233 6241, (8) 5 219 6630 arba elektroniniu paštu [email protected].

Atnaujinimo data: 2024-03-21