Jūsų asmens duomenų valdymas

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su slapukų naudojimo taisyklėmis.


2020-04-23 d. Lošimų priežiūros tarnybos prie Lietuvos Respublikos finansų ministerijos pasitarimas

Data

2020-04-23

Pradžios laikas

13:00

1.   Dėl atlikto UAB „Top Sport“ neplaninio specialiojo patikrinimo pagal 2020 m. vasario 5 d. pavedimą patikrinti Nr. PT-8.

 

Konstatuoti, kad atlikus UAB „Top Sport“ neplaninį specialųjį patikrinimą, bendrovė ALĮ 18 straipsnio 1 dalies nuostatų (lošimai organizuojami pagal lošimo reglamentą) nepažeidė. Tačiau nesilaikydama reglamento 28 punktu įtvirtinto 10 darbo dienų atsakymo į pretenziją pateikimo termino, bendrovė veikė ne pagal reglamentą ir tokiu būdu pažeidė ALĮ 18 straipsnio 1 dalies (lošimai organizuojami pagal lošimo reglamentą) nuostatas. Įvertinus bendrovės pateiktus argumentus bei situacijos aplinkybes, vadovaujantis įsakymo dėl mažareikšmiškumo 1.1 ir 1.1.5 papunkčiais bei protingumo ir teisingumo principais, bendrovės padarytas pažeidimas vertintinas kaip mažareikšmis teisės aktų reikalavimų pažeidimas. Nutarta vadovaujantis įsakymo dėl mažareikšmiškumo 1.1 ir 1.1.5 papunkčiais, bendrovės atsakingam darbuotojui nesurašyti administracinio nusižengimo protokolo dėl konstatuoto, Lietuvos Respublikos administracinių nusižengimų kodekso 134 straipsnyje 4 dalyje numatyto, azartinių lošimų organizavimo tvarkos pažeidimo bet įspėti, kad už pakartotinai per vienerius metus padarytą tapatų konstatuotą teisės aktų reikalavimų pažeidimą, kuris buvo pripažintas kaip mažareikšmis teisės aktų reikalavimų pažeidimas, bus taikoma administracinė atsakomybė.

 

            2.   Dėl Lošimų priežiūros tarnyba prie Lietuvos Respublikos finansų ministerijos veiklos organizavimo klausimų aptarimo.