Jūsų asmens duomenų valdymas

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su slapukų naudojimo taisyklėmis.


2020-01-23 d. Lošimų priežiūros tarnybos prie Lietuvos Respublikos finansų ministerijos pasitarimas

Data

2020-01-23

Pradžios laikas

09:00

Pabaigos laikas

10:00

1. Dėl atlikto UAB „Top Sport“ neplaninio specialiojo patikrinimo pagal 2019 m. lapkričio 4 d. pavedimą patikrinti Nr. PT-53.

Konstatuoti, kad atlikus UAB „Top Sport“ neplaninį specialųjį patikrinimą, bendrovė ALĮ 18 straipsnio 1 dalies („Lošimai organizuojami pagal lošimo reglamentą“) ir bendrovės nuotolinio lošimo reglamento nuostatų nepažeidė.

2. Dėl atlikto UAB „Top Sport“ neplaninio specialiojo patikrinimo pagal 2019 m. spalio 25 d. pavedimą patikrinti Nr. PT-52.

Konstatuoti, kad atlikus UAB „Top Sport“ neplaninį specialųjį patikrinimą, bendrovė ALĮ 18 straipsnio 1 dalies nuostatų (lošimai organizuojami pagal lošimo reglamentą) nepažeidė.

3. Dėl atlikto UAB „Top Sport“ neplaninio specialiojo patikrinimo pagal 2019 m. spalio 11 d. pavedimą patikrinti Nr. PT-50.

Konstatuoti, kad atlikus UAB „Top Sport“ neplaninį specialųjį patikrinimą, bendrovė pažeidė ALĮ 206 straipsnio 3 dalį, tačiau vadovaujantis įsakymo dėl mažareikšmių teisės aktų reikalavimų pažeidimų 1.1 ir 1.1.5 papunkčiais, nutarta bendrovės atsakingam asmeniui nesurašyti administracinio nusižengimo protokolo dėl konstatuoto, Lietuvos Respublikos administracinių nusižengimų kodekso 134 straipsnyje 4 dalyje numatyto, azartinių lošimų organizavimo tvarkos pažeidimo. Įspėti bendrovės atsakingą asmenį, kad už pakartotinai per vienerius metus padarytą tapatų konstatuotą teisės aktų reikalavimų pažeidimą, kuris buvo pripažintas kaip mažareikšmis teisės aktų reikalavimų pažeidimas, bus taikoma administracinė atsakomybė.

4. Dėl atlikto UAB „Baltic Bet“ neplaninio specialiojo patikrinimo pagal 2019 m. rugpjūčio 20 d. pavedimą patikrinti Nr. PT-39.

Konstatuoti, kad atlikus UAB „Baltic Bet“ neplaninį specialųjį patikrinimą, lošimų organizavimo tvarkos pažeidimų nenustatyta, administracinių nusižengimų teisena nutrauktina.

5. Dėl „International Game Technology“ gaminamų lošimo įrenginių tipų patvirtinimo ir jų įregistravimo Lietuvos lošimo įrenginių registre.

Patvirtinti „International Game Technology“ gaminamų lošimo įrenginių tipai ir įregistruojami Lietuvos lošimo įrenginių registre.

6. Dėl Lošimų priežiūros tarnybos prie Lietuvos Respublikos finansų ministerijos veiklos organizavimo klausimų aptarimo.