Jūsų asmens duomenų valdymas

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su slapukų naudojimo taisyklėmis.


2019-12-19 d. Lošimų priežiūros tarnybos prie Lietuvos Respublikos finansų ministerijos pasitarimas

Data

2019-12-18

Pradžios laikas

09:00

Pabaigos laikas

10:00

1. Dėl UAB „Jokey Club“ licencijos organizuoti lošimus B kategorijos automatais galiojimo panaikinimo.

Panaikinti UAB „Jokey Club“ organizuoti lošimus B kategorijos automatais galiojimą. 

 

2. Dėl atlikto UAB „Top Sport“ neplaninio specialiojo patikrinimo pagal 2019 m. birželio 20 d. pavedimą patikrinti Nr. PT-32.

Konstatuoti, kad atlikus UAB „Top Sport“ neplaninį specialųjį patikrinimą, bendrovė ALĮ 18 straipsnio 1 dalies nuostatos (lošimai organizuojami pagal lošimo reglamentą) nepažeidė.

 

3. Dėl atlikto UAB „Baltic Bet“ neplaninio specialaus patikrinimo pagal 2019 m. rugsėjo 4 d. pavedimą patikrinti Nr. PT-44.

Konstatuoti, kad atlikus UAB „Baltic Bet“ neplaninį specialųjį patikrinimą, bendrovė pažeidė galiojusį ALĮ 10 straipsnio 9 dalyje įtvirtintą draudimą reklamuoti azartinius lošimus, tačiau atsižvelgiant į įsakymo dėl mažareikšmių teisės aktų reikalavimų pažeidimų nuostatas bei vadovaujantis įsakymo dėl mažareikšmių teisės aktų reikalavimų pažeidimų 1.1.1.7 punktu, konstatuotas bendrovės azartinių lošimų organizavimo tvarkos pažeidimas laikytinas mažareikšmiu teisės aktų reikalavimų pažeidimu. Nutarta vadovaujantis įsakymo dėl mažareikšmių teisės aktų reikalavimų pažeidimų  1.1.1.7 punktu atsakingam asmeniui nesurašyti administracinio nusižengimo protokolo dėl konstatuoto Lietuvos Respublikos administracinių nusižengimų kodekso 134 straipsnyje 4 dalyje numatyto azartinių lošimų organizavimo tvarkos pažeidimo. Įspėti bendrovės atsakingą asmenį, kad už pakartotinai per vienerius metus padarytą tapatų konstatuotą teisės aktų reikalavimų pažeidimą, kuris buvo pripažintas kaip mažareikšmis teisės aktų reikalavimų pažeidimas, bus taikoma administracinė atsakomybė.
4. Dėl atlikto „Lošimų strateginė grupė“, UAB neplaninio specialiojo patikrinimo pagal 2019 m. balandžio 23 d. pavedimą patikrinti Nr. PT-23.

Konstatuoti, kad atlikus „Lošimų strateginė grupė“, UAB neplaninį specialųjį patikrinimą, bendrovė pažeidė PPTFPĮ 9 straipsnio 1 dalies 1 punktą ir 18 dalį, taip pat PPTFPĮ 11 straipsnio 3 dalį. Nutarta už konstatuotą pažeidimą bendrovei taikyti įspėjimą. Įvertinus visas su nustatytu pažeidimu susijusias aplinkybes, vadovaujantis įsakymo dėl mažareikšmiškumo 1.1.5 papunkčiu atsakingam darbuotojui nesurašyti administracinio nusižengimo protokolo už ANK 198 straipsnio 1 dalies pažeidimą, bet įspėti, kad už pakartotinai per vienerius metus padarytą tapatų konstatuotą teisės aktų reikalavimų pažeidimą, kuris buvo pripažintas kaip mažareikšmis teisės aktų reikalavimų pažeidimas, bus taikoma administracinė atsakomybė.
5. Dėl Lošimų priežiūros tarnybos prie Lietuvos Respublikos finansų ministerijos veiklos organizavimo klausimų aptarimo.