Jūsų asmens duomenų valdymas

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su slapukų naudojimo taisyklėmis.


2019-09-26 d. Lošimų priežiūros tarnybos prie Lietuvos Respublikos finansų ministerijos pasitarimas

Data

2019-09-25

Pradžios laikas

08:30

Pabaigos laikas

09:30

1. Dėl UAB „Olifėja“ didžiosios loterijos „Ketvirtis milijono“ taisyklių suderinimo ir šios loterijos priskyrimo momentinės netiesioginio ryšio loterijos rūšiai.

Suderinti UAB „Olifėja“ didžiosios loterijos „KETVIRTIS MILIJONO“ taisykles ir priskirti momentinės netiesioginio ryšio loterijos rūšiai.

2. Dėl leidimo UAB „Baltic Bet“ steigti lažybų punktą Šeškinės g. 26 Vilniuje.

Leisti UAB „Baltic Bet“ steigti lažybų punktą Šeškinės g. 26 Vilniuje.

3. Dėl „Euloto“, UAB didžiosios loterijos „Už Žalgirį!“ taisyklių suderinimo ir šios loterijos priskyrimo momentinės internetinio ryšio loterijos rūšiai.

Suderinti „Euloto“, UAB didžiosios loterijos „UŽ ŽALGIRĮ!“ taisykles ir priskirti momentinės internetinio ryšio loterijos rūšiai.

4. Dėl UAB „Top Sport“ nuotolinio lošimo organizavimo reglamento papildymų patvirtinimo.

Patvirtinti UAB „Top Sport“ nuotolinio lošimo organizavimo reglamento papildymus.

5. Dėl atlikto UAB „Lošimų strateginė grupė“ neplaninio specialiojo patikrinimo pagal 2019 m. balandžio 23 d. pavedimą patikrinti Nr. PT-23.

Konstatuoti, kad atlikus UAB „Lošimų strateginė grupė“ neplaninį specialųjį patikrinimą, bendrovė pažeidė PPTFPĮ 9 straipsnio 1 dalies 1 punktą ir 18 dalį bei 11 straipsnio 3 dalį.

6. Dėl „Zitro S.a.r.l.“ gaminamų lošimo įrenginių tipo patvirtinimo ir jo įregistravimo Lietuvos lošimo įrenginių registre.

Patvirtinti „Zitro S.a.r.l.“ gaminamų lošimo įrenginių tipą ir įregistruoti Lietuvos lošimo įrenginių registre.

7. Dėl Lošimų priežiūros tarnybos prie Lietuvos Respublikos finansų ministerijos veiklos organizavimo klausimų aptarimo.