Jūsų asmens duomenų valdymas

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su slapukų naudojimo taisyklėmis.


Už pinigų plovimo prevencijos pažeidimus Lošimų priežiūros tarnyba prie Lietuvos Respublikos finansų ministerijos bendrovei skyrė įspėjimą

Data

2019 08 14

Įvertinimas
0
3.png

Lošimų priežiūros tarnyba prie Lietuvos Respublikos finansų ministerijos (toliau – Priežiūros tarnyba) skyrė UAB „Top Sport“ įspėjimą už tai, kad bendrovė nesilaikė dviejų klientų, dalyvavusių nuotoliniuose lošimuose, tapatybės nustatymo reikalavimų ir tuo pažeidė Lietuvos Respublikos pinigų plovimo ir teroristų finansavimo prevencijos įstatymo (toliau – PPTFPĮ) 9 straipsnio 18 ir 23 dalies reikalavimus.

2018 m. Priežiūros tarnyba atlikdama UAB ,,Top Sport“ planinį patikrinimą, nustatė, kad, vienu atveju, bendrovė neturėdama pakankamai duomenų, leidžiančių įsitikinti kliento tapatybės autentiškumu, nenustatė kliento tapatybės nei vienu iš PPTFPĮ 11 straipsnio 1 dalyje nurodytų būdų ir leido klientui papildyti lošimo sąskaitą bei dalyvauti nuotoliniuose lošimuose, taip pažeisdama PPTFPĮ 9 straipsnio 18 ir 23 dalies nuostatas. Kitu atveju, nustatyta, kad vienam iš bendrovės klientų sudarant nuotolinio lošimo sutartį ir pasirinkus tapatybę patvirtinti kvalifikuotu elektroniniu parašu, bendrovė negavo visų PPTFPĮ 10 straipsnio 1 dalyje nurodytų duomenų apie lošėją, t. y. negavo kliento nuotraukos, todėl nenustatė jo tapatybės pagal visus PPTFPĮ 10 straipsnio 1 dalyje nurodytus duomenis bei leido jam dalyvauti nuotoliniuose lošimuose, taip pažeisdama PPTFPĮ 9 straipsnio 18 dalies nuostatas.

Priežiūros tarnybos sprendimas gali būti skundžiamas teismui.