BDAR

Jūsų asmens duomenų valdymas

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su slapukų naudojimo taisyklėmis.


Pristatytos įgyvendintos probleminio lošimo prevencijos priemonės

Data

2020 06 19

Įvertinimas
0
partneryste.png

Birželio 17 d. Priklausomybių prevencijos komisijos posėdyje Lošimų priežiūros tarnybos direktorius Virginijus Daukšys ir tarnybos psichologas Oleg Mackevič pristatė probleminio lošimo prevencijos priemones, kurias jau yra pavykę įgyvendinti.

Įgyvendinant šias priemones, vykdyta socialinė reklama (vaizdo, garso klipai, plakatų ekspozicijos, nebenoriu-losti.lt tinklalapis ir Facebook paskyra), kariuomenės daliniuose, universitetuose ir kolegijose, gimnazijose, konferencijų metu, „Vaikų linija“ konsultantams skaitytos paskaitos (iš viso – 22), apie 429 val. konsultuota telefonu, raštu, gyvai, artimųjų savitarpio pagalbos grupėse.

Komisijai buvo pristatyta, kad 2019 m. įgyvendintos 7 šviečiamosios veikos skatinimo ir sąmoningumo ugdymo priemonės, 2 – pagalbos probleminiams lošėjams pasiekiamumo užtikrinimo priemonės, 3 – probleminio lošimo paplitimo mažinimo priemonės.

Išsamiau apie Priklausomybių prevencijos komisijos posėdyje pristatytas probleminio lošimo prevencijos priemones skaitykite komisijos pranešime https://www.lrs.lt/sip/portal.show?p_r=35436&p_t=271654