BDAR

Jūsų asmens duomenų valdymas

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su slapukų naudojimo taisyklėmis.


exclamation

Informuojame, kad nuo 2020-11-27 18:00 iki 2020-11-29 18:00 ir nuo 2020-12-04 18:00 iki 2020-12-06 18:00 bus atliekami IS infrastruktūros perkėlimo darbai. Dėl šios priežasties galimi trumpalaikiai portalo „Mano vyriausybė“ veiklos sutrikimai. Atsiprašome už nepatogumus.

Prioritetai lošėjų apsaugos mechanizmams

Data

2020 10 07

Įvertinimas
0
2020-10-05_Safer Gambling Week_maz.jpg

Š. m. spalio 5 d. Lošimų priežiūros tarnybos prie Lietuvos Respublikos finansų ministerijos patarėja Sandra Vitkevičiūtė dalyvavo 3-ojoje virtualioje tarptautinėje Saugesnio lošimo konferencijoje (3rd Safer Gambling Conference), į kurią pakvietė Kipro Nacionalinė lažybų asociacija.

Šiais metais konferencijos organizatorių siekis buvo atkreipti dėmesį į saugesnius lošimus ir paskatinti naujai suprasti valstybės, lošimų organizatorių ir paslaugų teikėjų atsakomybę stiprinant lošėjų apsaugos mechanizmus.
Konferencijos metu lošimų srities specialistai skaitė pranešimus, diskutavo ir keitėsi nuomonėmis apie lošimą ir saugesnę lošimo praktiką. Taip pat diskutuota apie COVID-19 pandemijos poveikį azartiniams lošimams ir lošėjų apsaugą, lošimus prieš ir per COVID-19 pandemiją, dirbtinio intelekto ir naujų technologijų naudojimą lošimuose, atsakingo lošimo programas ir organizatorių atsakomybę, elgesio sutrikimus ir sveikesnį lošimą, prievartą namuose ir priklausomybę nuo azartinių lošimų, jaunų žmonių įsitraukimą į lošimus.

Konferencijoje dalyvavo lošimų verslo bei nacionalinių priežiūros institucijų atstovai, vyriausybės pareigūnai ir kitos su lošimų industrija susijusios šalys iš Kipro ir kitų užsienio valstybių.