Jūsų asmens duomenų valdymas

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su slapukų naudojimo taisyklėmis.


Priimti Rekomendacijų dėl dokumentų pateikimo organizuoti nuotolinius lošimus pakeitimai ir papildymai

Data

2019 06 18

Įvertinimas
0
101_56e49d6fbe4135cc43aadd0f2c312f59.jpg

Atsižvelgdama į informacinių technologijų teikiamas galimybes, Lošimų priežiūros tarnyba prie Lietuvos Respublikos finansų ministerijos (toliau – Priežiūros tarnyba) priėmė rekomendacijų dėl dokumentų pateikimo organizuoti nuotolinius lošimus (toliau – Rekomendacijos) pakeitimus ir papildymus, suteikiančius azartinių lošimų organizatoriams kokybiškesnį ir efektyvesnį administracinių paslaugų teikimą. Akcentuojama, kad Rekomendacijose nurodyti prašymai, dokumentai ir informacija, susijusi su nuotolinių lošimų organizavimu, Priežiūros tarnybai gali būti teikiama ne tik tiesiogiai, bet ir elektroninėmis priemonėmis per elektroninių valdžios vartų portalą www.epaslaugos.lt. Elektroninėmis priemonėmis teikiami dokumentai skatina skaidresnį ir patogesnį paslaugų teikimo procesą – rengiamų prašymų formų tam tikri laukai užpildomi automatiniu būdu, parodomos klaidos, todėl mažesnė paslaugos užsakymo formos pildymo klaidų tikimybė, be to, nurodoma, kokius dokumentus būtina pateikti.

Rekomendacijų pakeitimai ir papildymai taip pat mažina administracinę naštą bendrovėms, pageidaujančioms sumažinti nuotolinio lošimo įrenginių skaičių. Nuo šiol prašyme pakanka nurodyti išduoto leidimo organizuoti nuotolinius lošimus datą ir numerį, ketinamų naudoti nuotolinio lošimo įrenginių skaičių bei ketinamų nebenaudoti nuotolinio lošimo įrenginių serijas ir numerius.

Su Rekomendacijų pakeitimais ir papildymais galima susipažinti čia.