Jūsų asmens duomenų valdymas

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su slapukų naudojimo taisyklėmis.


Patirtimi dalintasi kasmetinėje lošimų reguliatorių konferencijoje

Data

2019 05 28

Įvertinimas
0
GREF.jpg

Š. m. gegužės 21 – 23 d. Lošimų priežiūros tarnybos prie Lietuvos Respublikos finansų ministerijos (toliau – Priežiūros tarnyba) direktorius Virginijus Daukšys ir Lošimo įrenginių tipų tvirtinimo ir registro skyriaus vedėjas Simas Levulis dalyvavo Europos lošimus prižiūrinčių institucijų forumo GREF (angl.Gaming Regulators European Forum) kasmetinėje konferencijoje, vykusioje Limasolyje (Kipro Respublika). Priežiūros tarnyba nuo 2002 m. yra aktyvi GREF narė, dalyvaujanti įvairiose GREF veiklose ir iniciatyvose.

GREF tarptautinė konferencija organizuojama kiekvienais metais. Šiais metais joje dalyvavo apie 70 visų Europos valstybių azartinių lošimų priežiūrą vykdančių institucijų atstovų.

Konferencijoje daugiausia dėmesio buvo skirta aktualiausioms temoms, vykdant valstybinę lošimų priežiūrą, apžvelgti atsiskaitymo už dalyvavimą azartiniuose lošimuose būdai, diskutuota apie mokėjimų už azartinius lošimus blokavimo galimybę per bankus atsakingo lošimo požiūriu, apie finansinio reglamentavimo vaidmenį, įgyvendinant mokėjimų blokavimo nuostatą lošimuose, pristatyta virtualių valiutų lošimų reglamentavimo praktika. Konferencijos metu vyko GREF darbo grupių (Informacijos ir statistikos, Nuotolinių lošimų ir techninių reikalų bei Atsakingo lošimo darbo grupės) posėdžiai.

Konferencijos dalyviai diskusijų metu pasidalino visoms valstybėms aktualia informacija bei gerąja praktika, naujausiomis reglamentavimo, priežiūros tendencijomis ir aktualijomis, pasikeitė naujausia informacija, susijusia su prižiūrimos verslo srities specifika, susipažino su naujausiomis tendencijomis Europos lošimų sektoriuose, ieškojo bendrų sprendimų globaliai paplitusioms problemoms šioje srityje (priemonės prieš nelegalius nuotolinius lošimus, reklamos poveikis, lošimų priklausomybė, pinigų plovimas ir kt.) spręsti.