Jūsų asmens duomenų valdymas

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su slapukų naudojimo taisyklėmis.


Pasauliniu mastu stebimi galimi susitarimai sporte

Data

2019 07 15

Įvertinimas
0
MF - pasaulis 3.jpg

Nuo 2018 m. Lošimų priežiūros tarnyba prie Lietuvos Respublikos finansų ministerijos bendradarbiauja ir tarptautine sporto lažybų monitoringo organizacija Global Lottery Monitoring System (toliau – GLMS) keitimosi informacija apie įtartinus susitarimus dėl sporto rezultatų srityje. GLMS veikla orientuota į veiksmingą bendradarbiavimą su reguliavimo, teisėsaugos institucijomis, sporto organizacijomis. Šiuo metu organizacijai priklauso 32 nariai ir dar 2 asocijuoti nariai, kurie bendromis narių pastangomis siekia užtikrinti sporto vientisumą visame pasaulyje.

Remiantis naujausia GLMS ataskaita, per pirmuosius šešis šių metų mėnesius GLMS partneriai gavo įspėjimus dėl 64 galimai įtartinų rungtynių. Didžioji dauguma įspėjimų buvo susiję su futbolu (35 perspėjimai).

Efektyviam bendradarbiavimui užtikrinti, GLMS specialistai stebi lažybų rinką ir, pastebėję reikšmingus koeficientų pasikeitimus, sužinoję su komanda susijusias naujienas, turnyro struktūros specifiką, atsižvelgdami į partnerių informaciją ar paklausimus, gandus dėl galimai sutartų rungtynių ar kitus požymius, siunčia šią informaciją savo partneriams. Per pirmąjį šių metų pusmetį partneriams iš viso išsiųsti 432 pranešimai.