BDAR

Jūsų asmens duomenų valdymas

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su slapukų naudojimo taisyklėmis.


exclamation

Informuojame, kad nuo 2020-11-27 18:00 iki 2020-11-29 18:00 ir nuo 2020-12-04 18:00 iki 2020-12-06 18:00 bus atliekami IS infrastruktūros perkėlimo darbai. Dėl šios priežasties galimi trumpalaikiai portalo „Mano vyriausybė“ veiklos sutrikimai. Atsiprašome už nepatogumus.

Noras žinoti ir apsaugoti skatina jaunimo švietimo iniciatyvas

Data

2020 10 06

Įvertinimas
0
20200929_141601 II.jpg

Praėjusią savaitę Lošimų priežiūros tarnybos psichologas Olegas Mackevič skaitė paskaitas Šilutės kultūros ir pramogų centre Šilutės gimnazijų moksleiviams ir Visuomenės sveikatos biuro bei gimnazijų specialistams probleminio lošimo tema. Probleminio lošimo prevencinis renginys skirtas supažindinti moksleivius ir specialistus su azartinių lošimų keliamais pavojais, formuoti tinkamas nuostatas į azartinius lošimus, atpažinti rizikos ženklus ir sužinoti pagalbos būdus problemų dėl lošimų turintiems asmenims ir jų artimiesiems.

Mokymuose dalyvavę Šilutės pirmos ir Šilutės Vydūno gimnazijų moksleiviai sužinojo, kas yra azartiniai lošimai, kokie yra lošimų pavojai, kaip atpažinti asmenį, turinti priklausomybę azartiniams lošimams, kur kreiptis pagalbos.

Atskira paskaita surengta mokyklų socialiniams pedagogams, Visuomenės sveikatos biuro, Šilutės vaiko gerovės ir globos centro, Šilutės socialinių paslaugų centro, Šilutės savivaldybės specialistams ir darbuotojams, dirbantiems su jaunimu. Specialistai susipažino su azartinių lošimų reglamentavimu ir situacija Lietuvoje, mokėsi, kaip atpažinti probleminį lošėją ir kaip padėti priklausomybę turintiems asmenims, sužinojo apie prevencijos būdus, kuriuos galėtų pritaikyti savo įstaigose, dalinosi patirtimi ir pastebėjimais.

„Jaunimo švietimas yra kelias į sveikesnę, sąmoningesnę pasirinkimuose visuomenę. Džiaugiamės galėdami pasidalinti savo žiniomis ir patirtimi, sukaupta per ilgametę praktiką probleminių lošimų prevencijos srityje ir kad noras žinoti ir apsaugoti skatina tokias iniciatyvas jaunimui ir su jaunimui dirbantiems rajono specialistams”.

Šių mokymų metu bendrai apmokyta apie 100 šilutiškių. Renginys organizuotas vykdant Jaunimo reikalų departamento Šilutės atviros jaunimo erdvės projektą „Šilutės jaunimo loftas“.

Apie renginį galite skaityti „Šilutės naujienose“ ir Šilutės atviros jaunimo erdvės Facebook paskyroje https://www.facebook.com/%C5%A0ilut%C4%97s-atvira-jaunimo-erdv%C4%97-1646917842245768