Jūsų asmens duomenų valdymas

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su slapukų naudojimo taisyklėmis.


Lošimų priežiūros tarnybos specialistai kėlė kvalifikaciją pinigų plovimo prevencijos srityje

Data

2019 10 09

Įvertinimas
0
laundering.jpg

Š. m. spalio 4 d. Lošimų priežiūros tarnyboje vyko vidiniai pinigų plovimo ir teroristų finansavimo prevencijos mokymai, skirti Lošimų priežiūros tarnybos specialistams kelti kvalifikaciją pinigų plovimo prevencijos įgyvendinimo užtikrinimo azartinių lošimų ir loterijų srityje. Jų metu buvo aptartos pinigų plovimo ir terorizmo finansavimo prevencijos įgyvendinimo reikalavimų naujovės ir šių reikalavimų griežtinimas. Šiais mokymais siekiama mažinti pinigų plovimo riziką ir didinti efektyvią pinigų plovimo ir terorizmo finansavimo prevenciją bei skatinti šios veiklos sričių skaidrumą. Priežiūros tarnybos darbuotojai mokymų metu diskutavo, dalinosi praktine patirtimi bei siūlymais.

Mokymus vedė Lošimų priežiūros tarnybos Kontrolės skyriaus vyriausioji specialistė Rūta Giedrienė, kuri yra atsakinga už pinigų plovimo ir (ar) teroristų finansavimo prevencijos priemonių įgyvendinimą įstaigoje.

Primename, kad Lošimų priežiūros tarnyba pagal kompetenciją yra atsakinga už Lietuvos Respublikos pinigų plovimo ir teroristų finansavimo prevencijos įstatyme nustatytą pinigų plovimo ir (ar) teroristų finansavimo prevenciją, yra patvirtinusi azartinius lošimus ir loterijas organizuojančioms bendrovėms skirtus nurodymus, kuriais siekiama užkirsti kelią pinigų plovimui ir (ar) teroristų finansavimui, prižiūri šių bendrovių veiklą, susijusią su pinigų plovimo ir (ar) teroristų finansavimo prevencijos priemonių įgyvendinimu, konsultuoja šias bendroves minėtų nurodymų įgyvendinimo klausimais.