Jūsų asmens duomenų valdymas

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su slapukų naudojimo taisyklėmis.


Lošimų priežiūros tarnyboje organizuotas susitikimas su loterijų organizatorių atstovais

Data

2019 06 07

Įvertinimas
0
LPT logo.jpg

Š. m. birželio 6 d. Lošimų priežiūros tarnyboje prie Lietuvos Respublikos finansų ministerijos (toliau – Priežiūros tarnyba) organizuotas susitikimas su didžiąsias loterijas organizuojančių bendrovių atstovais.

Susitikimo metu Priežiūros tarnybos direktorius Virginijus Daukšys apžvelgė esminius 2018 metų loterijų rinkos rezultatus ir tendencijas, pristatė teisinio reglamentavimo tobulinimo iniciatyvas bei su kokiais iššūkiais susiduria Priežiūros tarnyba savo darbe.

Priežiūros tarnybos padalinių vadovai pasisakė savo kuruojamos srities klausimais, atsakė į loterijų organizatorių klausimus, aptarė tolimesnio bendradarbiavimo, vykdant Loterijų įstatyme numatytas priežiūros institucijos ir organizatorių pareigas, gerinimo galimybes.