Jūsų asmens duomenų valdymas

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su slapukų naudojimo taisyklėmis.


Lošimų priežiūros tarnyboje organizuotas susitikimas su lošimų organizatorių atstovais

Data

2019 05 17

Įvertinimas
1
20190517_093955.jpg

Š. m. gegužės 17 d. Lošimų priežiūros tarnyboje prie Lietuvos Respublikos finansų ministerijos (toliau – Priežiūros tarnyba) organizuotas susitikimas su lošimus organizuojančių bendrovių atstovais.

Susitikimo metu Priežiūros tarnybos direktorius Virginijus Daukšys apžvelgė esminius 2018 metų lošimų rinkos ir reguliavimo aspektus, teisinio reglamentavimo tobulinimo iniciatyvos, su kokiais iššūkiais susiduria Priežiūros tarnyba savo darbe, pristatė stebimas tendencijas rinkoje.

Nemažai dėmesio skirta probleminių lošimų prevencijos temai bei Apribojusių savo galimybę lošti asmenų registro veiklai.

Aptartas Probleminio lošimo prevencijos priemonių įgyvendinimo planas, skirtas lošėjų apsaugos stiprinimui. V. Daukšys atkreipė lošimų organizatorių atstovų dėmesį, koks vaidmuo šiame plane tenka lošimų organizatoriams ir pakvietė juos aktyviai įsitraukti į plano įgyvendinimo užtikrinimą.

Priežiūros tarnybos padalinių vadovai pasisakė savo kuruojamos srities klausimais, atsakė į lošimų organizatorių klausimus, aptarė tolimesnio bendradarbiavimo, vykdant Azartinių lošimų įstatyme numatytas tiek priežiūros institucijos, tiek organizatorių pareigas, gerinimo galimybes.