copyright

Jūsų asmens duomenų valdymas

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su slapukų naudojimo taisyklėmis.


Lošiate nelegaliai – ar verta tikėtis pagalbos?

Data

2020 09 10

Įvertinimas
0
118968145_2781654698742968_6014108290746634174_n (1).jpg

Apie nelegalius nuotolinius lošimus Lietuvoje paskutiniu metu kalbame ir rašome išties daug.

Tačiau Lošimų priežiūros tarnyba kaskart sulaukia naujų paklausimų iš lošėjų, kurie nebežino, ką daryti ir kur kreiptis, jei nelegaliai nuotolinius lošimus Lietuvoje organizuojanti bendrovė jiems:

1) neišmoka laimėjimų;

2) apgauna lošiant;

3) vienpusiškai keičia lošimų sąlygas, koeficientus;

4) užblokuoja paskyrą su visais į ją įneštais pinigais;

5) neatsako į paklausimus;

6) kitaip elgiasi nesąžiningai.

Dar kartelį norime pabrėžti, kad lošdami Lietuvoje licencijos neturinčiose lošimų svetainėse, lošėjai itin rizikuoja, nes šių lošėjų teisių Lietuvoje niekas negina ir ginčo su lošimo organizatoriumi atveju – lošėjų skundai dėl prarastų pinigų mūsų įstaigoje nenagrinėjami.

Priežiūros tarnyba negina lošėjų interesų, kurie lošia nelegaliai.

Kokios alternatyvos?

Būkite atsakingi, nedalyvaukite abejotinos reputacijos organizatorių siūlomuose lošimuose, nesilankykite jų svetainėse.

Kaip saugią alternatyvą visada galite rinktis Lietuvoje licencijuotus lošimų organizatorius ir jų teikiamas paslaugas. Azartinių lošimų paslaugas legaliai Lietuvoje teikiančių įmonių sąrašą galite rasti Lošimų priežiūros tarnybos interneto svetainėje https://lpt.lrv.lt/…/l…/leidimu-zurnalas/nuotoliniai-losimai.